Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Audi A4 Avant 2010 r. by Coccolino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No pięknie wyszło, moja też się prosi o korektę:confused:

Opublikowano

taki czysty, że aż miło się patrzy:wink:

Opublikowano
  • Autor

Polerka plus woskowanie, nie robilem jakiejs mocnej korekty lakieru. Kolega kolegi mi robił, wiec cenę miałem promocyjna. Szybki przyciemnial mi Kriss przednie boczne 35% przepuszczalnosci, tylne 20% przepuszczalności :) Na razie zawiechy nie ruszam, może przy napływie wolnej gotówki wpadna sprezynki Eibach :)

Opublikowano

Jest dobrze! :thumbup1:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł kolejny modzik, tym razem Ori Audi podświetlenie tablicy rejestracyjnej

y6yna8ah.jpg

Do tego wpadły tez żarówki Philips Blue Vision Ultra w halogeny ;)

Edytowane przez Cocco

Opublikowano

Ori Audi podświetlenie tablicy rejestracyjnej
Jednak da się zrobić to jak panbuk przykazał :thumbup1:
Opublikowano

Nie wiem czemu ale te ledy drażniące są (lampy) w a6 to dużo lepiej wygląda.

Opublikowano

A propos LED:

A4 Bolesławiec-Wrocław. Wyjeżdżam na wzniesienie, a tam jakiś świr pod prąd jedzie. Okazało się ze do Vektry założyli sobie jakieś bazarowe LED na oświetlenie numerów, i wyglądało jakby na światłach mijania jechał.

Na pierwszy rzut oka wydaje się śmieszna sytuacja. Ale mi nie było do śmiechu jak musiałem awaryjnie hamować w środku nocy i śpiąca rodzina na pokładzie...

Opublikowano

Kopac dupsko trzeba było wieśtuningowcom :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Trochę czasu minęło, ale ostatnio wpadł nowy mod, a mianowicie składane lusterka. Do pełni szczęścia trzeba pociągnąć jeszcze kabelki od fotochromu z lustra wewnętrznego do kosti w słupku A, bo w drzwiach i lusterkach wszystko juz przygotowane.

Kolejny mod (jak tylko wpadnie jakąś wolna gotówka), to w końcu wymienie kierownice na trojramienna. Tylko cały czas mam dylemat, czy zmieniać na przedliftowa, czy poliftowa ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Witam czy po przyciemnieniu szyb odbierasz normalnie stacje radiowe ??? Dziś przyciemniono mi szyby (te same parametry co twoje ) odbieram ledwo jedną stacje radiowa :kwasny:

Opublikowano

Witam czy po przyciemnieniu szyb odbierasz normalnie stacje radiowe ??? Dziś przyciemniono mi szyby (te same parametry co twoje ) odbieram ledwo jedną stacje radiowa :kwasny:

Może uszkodzili Ci wzmacniacz antenowy albo poprzerywali paski na szybie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wszystko ok, nie odczulem różnicy w odbieraniu stacji radiowych, wszystko działa jak powinno, może faktycznie cos Ci uszkodzili

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Przymiarka Krissowych felg, dwudziesta jednak robi robotę, nawet na "kozowatym" 1BE :P

IMG_20150516_170122.jpg
IMG_20150516_170137.jpg
IMG_20150516_170158.jpg
IMG_20150516_170206.jpg
IMG_20150516_170225.jpg
IMG_20150516_170246.jpg
IMG_20150516_170600.jpg

Wpadła konkretna korekta lakieru razem z zaprawkami chamskich rys, które "Gebels" zostawił na aucie :P Korekta made by Kriss Works :) Wpadły także zaciski pomalowane na srebrno i kiera trójramienna multifunkcyjna :)

IMG_20150724_145329.jpg
IMG_20150724_145348.jpg
IMG_20150724_145359.jpg
IMG_20150724_145414.jpg
IMG_20150724_145426.jpg
IMG_20150724_145442.jpg
IMG_20150724_175715.jpg
IMG_20150724_175728.jpg
IMG_20150724_175746.jpg
IMG_20150724_175810.jpg
IMG_20150724_175819.jpg
IMG_20150724_175823.jpg
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

repliki Rotorów fajnie się prezentują, mógłbyś podrzucić jakie mają ET przód i tył i czy jeździsz bez dystansów?

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Felgi 19" 8,5 cala szerokość et 35. Jezdze bez dystansow, z przodu jest idealnie, z tyłu 5 mm dystans można na luzie dać ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.