Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Tylne głośniki przestały grać


sziney

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,

oczywiście użyłem opcji szukaj, ale odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem, mianowicie dziś zauważyłem, że przestały mi grac głośniki w tylnych drzwiach oraz ten na półce, co jest rzeczą bardzo dziwną gdyż parę dni temu wszystko jeszcze śmigało tak jak trzeba.

Nadmienić muszę, że we wszystkich przypadkach które znalazłem przez opcję szukaj na tym forum problem z niedziałającymi głośnikami pojawiał się po wymianie radia, lub był już od początku kupna samochodu, a u mnie ani radio nie było wymieniane ani nic nie było kombinowane z głośnikami, po prostu dźwięk w wyżej wspomnianych głośnikach znikł, dodam, że radio ma opcję fader ale jest ona ustawiona w pozycji "0" toteż przód i tył powinny grać "równo".

Moje pytanie brzmi następująco co mogło się stać? czy mógłby "spalić" sie tylko tył? czy może to być wina jakichś kabli/kostek/bezpieczników? i czy to mozliwe żeby jakaś kostka sama sie poluzowała ot tak? z góry dziękuje za odpowiedź jeśli taki temat już był to proszę o nakierowanie mnie na niego gdyż ja go znaleźć nie mogłem pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Sprawdź kolego kable to po pierwsze :) Najlepiej miernikiem czy jest przejście, jeśli jest przyczyną będzie najprawdopodobniej uszkodzone radio... Zależy ile ma latek, i jakiej firmy... Jeśli masz Audi Concert to przyczyną może być spalony tranzystorek smd na wyjściu. Jednak podstawą jest sprawdzenie przejścia na kablach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a więc specjalistycznego sprzętu nie miałem gdyz przebywam za granicą, a więc zabierałem sie powoli do wyciągnięcia radia, po kilku próbach na szybkiego postanowiłem to sobie zostawić na weekend i co się stało? a no podczas kolejnej podroży i włączenia radia wszystkie głośniki zaczęły grać, bardzo dziwna sprawa, domyślam sie że cos może gdzieś nie tykać i sytuacja moze się powtórzyć po raz kolejny na razie odpukać jest w porządku także ciężko opisać mi przyczynę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...