Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, zbylus00 napisał:

Na tym tle wygląd "kosa" a powłoka pewnie nałożona na wszystko co się daemoji3.png
W wakacje planuje zrobić korektę na swoim LZ9Y, czy mógłyś podpowiedzieć jakiś zestaw padów, past do tego lakieru?:) Czy jest w ogóle sens zabierać się za to mała DA 8-9mm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zbysiu tu o takie rzeczy pytaj 

https://a4-klub.pl/forum/218-auto-detailing/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karasik2 napisał:

Świeci sie niesamowicie wrzuć filmik :naughty: bo po zdjęciach to tak jak lizanie loda przez papierek

Pewnie worek PLN kosztowały kooosmetyki by uzyskać taki efekt

Nagram coś przy najbliższym myciu ;) Kosmetyki stopniowo zbieram z czasem, także powoli do przodu. A lakier jak to perłowy - najlepiej jednak się prezentuje w cieniu:

1strona_130.jpg

Godzinę temu, zbylus00 napisał:

Na tym tle wygląd "kosa" a powłoka pewnie nałożona na wszystko co się daemoji3.png
W wakacje planuje zrobić korektę na swoim LZ9Y, czy mógłyś podpowiedzieć jakiś zestaw padów, past do tego lakieru?:) Czy jest w ogóle sens zabierać się za to mała DA 8-9mm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

-KochChemie H8 Heavy Cut + twarde pady Flexipads 150mm i 80mm (białe)
-KochChemie M2 Antihologram + średnie pady Flexipads 150mm i 80mm (pomarańczowe/żółte)

miękkie pady za słabe do tego lakieru Audi, ewentualnie jak naprawdę lekko chcesz odświeżyć lakier przed woskiem, ale więcej machania niż na średniej twardości. Najlepiej też wg. mnie polerka rotacyjna zwykła, większa siła polerowania ;)

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jak chcesz to potrafisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki ! ładne autko :) Chętnie bym sie omówił na jakieś fotki w lu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mycie od ok. 4 tygodni i 1000km od zabezpieczenia. Głównie się przykurzył, raz mnie deszcz złapał w tym czasie. Tak odpycha wodę:

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne auto :) Chętnie bym looknał na żywo może kiedyś uda się ustawić na ćwiartkę pod światłami :D Bezawaryjności i pociechy z błyszczącej maszyny życzę koledze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie tu nie było... Wakacje, a po powrocie dużo pracy i mało czasu na realizację pomysłów przy aucie. W 18 dni zrobiłem taką trasę:

2017

 

Jedna fota gdzieś w górach w Portugalii w okolicach Ponte de Lima

IMG_3864

 

I chyba najładniejszy RS4 B7 jaki w życiu widziałem, zrobiony z dobrym smakiem i portfelem, jechał za mną przez Monaco i okolice, niestety słabo widać na zdjęciu :( 

DSC_0033

 

Kiedy ktoś pyta czemu ten silnik - przez całą trasę prawie 9000km na kołach 19" zero najmniejszych usterek, zero ubytku oleju, czy płynu chłodniczego, spalanie średnio 6,5L/100km przy prędkościach ~110km/h drogi / ~140km/h autostrady przy temperaturach 25-40 stopni i pełnym bagażniku :) 

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie polatałeś po EU :kox: ja w zeszłym roku zrobiłem ponad 6k i również bez żadnych przygód. Oby tak dalej :thumbup1:

 

P.s nie miałeś problemu z uchodźcami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bruuuum napisał:

Kiedy ktoś pyta czemu ten silnik - przez całą trasę prawie 9000km na kołach 19" zero najmniejszych usterek, zero ubytku oleju, czy płynu chłodniczego, spalanie średnio 6,5L/100km przy prędkościach ~110km/h drogi / ~140km/h autostrady przy temperaturach 25-40 stopni i pełnym bagażniku :) 

Bo te Nasze trzylitrowce to dobre motory są:) kawal drogi zaliczyłes Tomek !!!:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomekhxc napisał:

to jest to, jenda trasa i zmiana oleju :decayed:

:grin:

ps H&R sie sprawidzily co ? :)

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Norbas napisał:

Trochę sobie polatałeś po EU :kox: ja w zeszłym roku zrobiłem ponad 6k i również bez żadnych przygód. Oby tak dalej :thumbup1:

 

P.s nie miałeś problemu z uchodźcami :naughty:

W sumie nie, w jednym mieście w południowo-środkowej Francji chcieliśmy pojechać na zakupy, wszystkie sklepy do 20 oczywiście, jeden Carefour na końcu miejscowości do 22, pojechaliśmy tam, ładne nowe bloki, ulice, itp. widac niedawno postawione wszystko, podjeżdzaamy pod sklep, a okazało się, że to getto arabskie, wszędzie same araby, patrzyli się, jeden zaszedł na bok, spojrzał na tablice rejestracyjne i się trochę porozchodzili :D, a tak poza tym nic szczególnego.

 

3 godziny temu, tomekhxc napisał:

to jest to, jenda trasa i zmiana oleju :decayed:

Aaa jakby tak każdy oleju zużywał, ale by było... :D PS. wysłałem pw.

Godzinę temu, FroS-t napisał:

:grin:

ps H&R sie sprawidzily co ? :)

Tak, niestety na włoskich tragicznych drogach od początku półwyspu nie było za przyjemnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...