Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Norbas napisał:

Zima też może być ładna :thumbup1: 

kolor lepszy niż na letnich IMO :cool1:

Kolor jest dokładnie ten sam, na zimówkach tylko jest bardziej widoczny pigment metalika. Inne krzywizny na tym wzorze felgi i może się wydawać troszkę inny odcień, ale jest identyko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az przejrzałem wcześniejsze foty na letnim kole i ze zdjęć spora różnica... tak czy inaczej fajnie to wyszło  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Oj tak, zacisk w kontrastowym lakierze aż się prosi :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyglądają te felgi zimowe w tym kolorze i na autku robia robote :D Bede w Lublinie to trzeba sie jakos zgadac ;p co do przodu to tam siedzi dokladka z cupry pomalowana w jaki kolor ? oraz jeśli by była możliwość poprosił bym zdjęcie właśnie z ta dokładka centralnie z przodu bo jestem ciekaw tego koloru :D Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła ładnie się prezentują, idąc twoim śladem oddałem dzisiaj świeżo kupioną wycieraczkę tył z Q5 do malowania w czarny połysk jak u ciebie, bo i dyfer też już mam taki sam. Pozostaje cupra, ale to po zimie bo znając życie żona szybko ją zostawi w jakiejś zaspie pod DINO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mizur138 napisał:

poprosił bym zdjęcie właśnie z ta dokładka centralnie z przodu bo jestem ciekaw tego koloru

A przeglądałeś pierwszą stronę? Masz kilka fot przodu.

 

1 godzinę temu, black4 napisał:

Oj tak, zacisk w kontrastowym lakierze aż się prosi :D

Niekoniecznie w kontrastowym. Cała fura utrzymana w ciemnych odcieniach i wyobraź sobie teraz tutaj przykładowo żółte zaciski. :facepalm: Ja tego tak nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie w kontrastowym. Cała fura utrzymana w ciemnych odcieniach i wyobraź sobie teraz tutaj przykładowo żółte zaciski. :facepalm: Ja tego tak nie widzę.

Popieram. Sam nie jestem za kontrastowymi zaciskami, mam błękitne auto i niebieskie zaciski po poprzednim właścicielu i nijak to wyglada. Planuje przez zimę zrobic ciemny popiel, ewentualnie czarny metalik z blaszkami S4 tymi co juz mam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma swój plan na ten samochód i konsekwentnie go realizuje. Na zaciski pewnie też znajdzie dobry pomysł. :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mu zarzucić niekonsekwencje w modach i nieudane pomysły. Sam nawet, z tego co tu widze, wymyśla inne sposoby urządzenia auta i dodania mu smaku pozostając w ramach „oryginału” b7. Nie odgrzewa kotleta jak większość


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Do czarnego przy ciemnych kołach ciemne zaciski wg. mnie słaba opcja ...

Pisząc kontrastowe do czarnej karoserii nie miałem absolutnie na myśli żółtych zacisków...

Przy czarnym świetnie wyglądają np. miedziane, pomarańczowe...

Niech właściciel decyduje :D

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, black4 napisał:

Witajcie,

Do czarnego przy ciemnych kołach ciemne zaciski wg. mnie słaba opcja ...

Pisząc kontrastowe do czarnej karoserii nie miałem absolutnie na myśli żółtych zacisków...

Przy czarnym świetnie wyglądają np. miedziane, pomarańczowe...

Niech właściciel decyduje :D

Pozdrawiam

 

Owszem jak mają odpowiedni rozmiar, a nie 320...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he,

Czyli wszystko poniżej 345 mm najlepiej na ciemno, żeby nic nie było widać :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś pisałem, zaciski pomalowałbym chętnie, ale ze względów praktycznych głównie, aby był lakier i go zabezpieczyć, by nie zbierał się na nich syf, w coś z palety szarości/czerni, ale póki co nie mam kiedy unieruchomić auta na kilka dni. Nie malowałbym ich w żaden oczojebny kolor, wolę stonowane stylistyki właściwie we wszystkim, dlatego też nie mam żadnych naklejek, znaczków, itp., z resztą nie chciałbym żeby były najbardziej rzucającym się w oczy elementem auta, jakiego rozmiaru by nie były. Z resztą zazwyczaj kontrastowe, kontrowersyjne kolorki szybko się nudzą. A ori hamulce w zupełności wystarczają przy osiągach 3.0, moich długich trasach i i tak raczej dynamicznej jeździe, więc nie wkładałbym większych dla samego wyglądu, tak samo jak nie wkładałbym żadnych airridów i innych rzeczy pod zloty, za to nie potrzebnych mi w codziennej jeździe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, HOLMATRO napisał:


Popieram. Sam nie jestem za kontrastowymi zaciskami, mam błękitne auto i niebieskie zaciski po poprzednim właścicielu i nijak to wyglada. Planuje przez zimę zrobic ciemny popiel, ewentualnie czarny metalik z blaszkami S4 tymi co juz mam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To zaprzeczasz sobie nie jesteś za kontrastami a czarny z niebieskim to jest właśnie kontrast :) a niebieski i błękitny to brak kontrastu

 

Ale też nie jestem fanem oczojebnych kolorów sam mam grafitowy kolor auta a zaciski czarne..

P$ Ile PLN od koła za tak świetna renowacje trzeba dać?

Edytowane przez Karasik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaprzeczasz sobie nie jesteś za kontrastami a czarny z niebieskim to jest właśnie kontrast [emoji4] a niebieski i błękitny to brak kontrastu
 
Ale też nie jestem fanem oczojebnych kolorów sam mam grafitowy kolor auta a zaciski czarne..
P$ Ile PLN od koła za tak świetna renowacje trzeba dać?

Czarny nie bedzie sie rzucał w oczy, a klasyczny niebieski przy błękitnym nadwoziu i srebrnymi rotorami bardzo sie rzuca. Wydaje ci sie ze kolor z kolorem powinen pasować, ale wiem co mowie bo mam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Karasik2 napisał:

P$ Ile PLN od koła za tak świetna renowacje trzeba dać?

Możesz Kolego pobrac sobie cennik z ich strony http://felgi-profil.pl/regeneracja_felg/, patrzysz na najdroższą opcję "malowanie systemowe" ;)

 

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2017 o 15:00, staniek napisał:

Możesz Kolego pobrac sobie cennik z ich strony http://felgi-profil.pl/regeneracja_felg/, patrzysz na najdroższą opcję "malowanie systemowe" ;)

 

Nie jest drogo jesli za 19 wychodzi 950 zł. A widac ze robota fest wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...