Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny projekt, przeglądnąłem właśnie każda stronę, długi, gruntowny i ze smakiem. Zapisuję i mam zamiar w wielu rzeczach sie wzorować we własnym projekcie który właśnie zaczynam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimówki 18/8, łącznie z dekielkami, pomalowane 'systemowo' w kolor detali i letnich felg - titan matt, złożone na Pirelli Sottozero II 225/40 i zabezpieczone :) Zostaje założyć na auto za kilka dni. Tak wyszły:

wint2.jpgwint1.jpgwint3.jpgwint4.jpgwint5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna A4, no i ten silnik - petarda. :).  A tak z czystej ciekawości, kolega licznik już zamykał w trasie ? :)

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomekxp2 napisał:

Bardzo ładna A4, no i ten silnik - petarda. :).  A tak z czystej ciekawości, kolega licznik już zamykał w trasie ? :)

Hmm no zdarzyło się kilka razy z górki dojść z tych 250 limitera do 260, ale to już dawno temu ostatni raz :lol:

 

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Fajne kółka, tylko opony wybrałbym inne.

Jeździłeś na nich? W sumie teraz co sezon letnie i zimówki można powiedzieć różne testuje, wypadło na te Pirelli teraz z mojego źródła najlepsze jakie miałem do wyboru, zobaczę jak się będą spisywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bruuuum napisał:

 

 

Jeździłeś na nich? W sumie teraz co sezon letnie i zimówki można powiedzieć różne testuje, wypadło na te Pirelli teraz z mojego źródła najlepsze jakie miałem do wyboru, zobaczę jak się będą spisywać ;)

Tak 225/45 po sezonie były łyse po środku, na bokach jeszcze był bieżnik. Kumpel miał tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżyć cenę lakierowania felg na priv, lub tutaj jeśli to nie tajemnica? I najważniejsze, gdzie robiłeś? Lublin, okolice czy wysyłkowo? Pytam, bo szukam czegoś w okolicy żeby ogarnąć komplet lato do drugiego auta na sezon :D

Fura, całokształt - marzenie. Na żywo pewnie jeszcze lepiej, może kiedyś upoluje gdzieś w LU :)

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny zestaw, mam te felgi w 20 calach, tez bede malował w ten kolor na przyszły sezon. Dziisaj kupiłem do zimowego setu 215/45 R17 Bridgestone Blizzak LM32, po 200 km jestem zadowolony. Zobaczymy jak na gołoledzi trzyma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, H4mm3R napisał:

Tak 225/45 po sezonie były łyse po środku, na bokach jeszcze był bieżnik. Kumpel miał tak samo. 

Zobaczymy, może nie wszystkie takie są :D

 

18 minut temu, d3jv napisał:

Możesz przybliżyć cenę lakierowania felg na priv, lub tutaj jeśli to nie tajemnica? I najważniejsze, gdzie robiłeś? Lublin, okolice czy wysyłkowo? Pytam, bo szukam czegoś w okolicy żeby ogarnąć komplet lato do drugiego auta na sezon :D

Fura, całokształt - marzenie. Na żywo pewnie jeszcze lepiej, może kiedyś upoluje gdzieś w LU :)

Profil w Rykach, jedyne miejsce w regionie, gdzie tak malują. Mam taniej, bo podsyłamy sobie klientów, ale normalnie biorą bodajże 750 za komplet 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 225/45 po sezonie były łyse po środku, na bokach jeszcze był bieżnik. Kumpel miał tak samo. 


Zamiast pochwalic to Cie zdoluje :D :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Zamiast pochwalic to Cie zdoluje [emoji3] :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tylko mówię jak było u mnie :decayed:

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Niezłą trasę zrobiłeś :o

Jestem ciekawy jak te alu w tym kolorze bedą na aucie wyglądały.

P.S. Mega projekt :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony masz z bierzącego roku czy starsze?

Edytowane przez Adam.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółka na zimę już założone. Było lato:


jesien.jpg

 

Jest zima:

wint9.jpgwint8.jpgwint7.jpgwint6.jpgwint10.jpg

 

Muszę się rozejrzeć za dystansami przynajmniej na tył, bo trochę się schowały koła :)

Edytowane przez Bruuuum
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółka na zimę już założone. Było lato:


jesien.jpg

 

Jest zima:

wint9.jpgwint8.jpgwint7.jpgwint6.jpg

 

Muszę się rozejrzeć za dystansami przynajmniej na tył, bo trochę się schowały koła [emoji4]

Koła po malowaniu na aucie wyglądają bardzo ciekawie :) Nie oklepane srebro i to na duży plus

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima też może być ładna :thumbup1: 

kolor lepszy niż na letnich IMO :cool1:

jak tam rzeźbienie z relingami ? 

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...