Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że program zrobiony bo 4 rury zobowiązują :)

Auto wygląda naprawdę porządnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co się orientuję to w 3.0 TDI - A4, A5, A6 - po programie spadki mocy na kołach to 70 - 85. Fabrycznie jest zdaje się też ponad 70. W innych 4x4 np. Imprezach chyba zdarza się i po 100, a Cayenne i 180, z tego co kojarzę. Ale jak masz jakieś fajniejsze wykresy z 3.0 TDI, to chętnie zobaczę i wezmę pod uwagę przy następnych korektach :wink:

co do spadku mocy to parę dni przede mną było Audi Q7 6.0 i widziałem wykres to spadek był w granicach 80km a u mnie w granicy 60km :(

końcówki robią robotę i jeszcze ta polerka :slina: muszę u siebie tak zrobić :decayed:

jak wygląda teraz u Ciebie spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co się orientuję to w 3.0 TDI - A4, A5, A6 - po programie spadki mocy na kołach to 70 - 85. Fabrycznie jest zdaje się też ponad 70. W innych 4x4 np. Imprezach chyba zdarza się i po 100, a Cayenne i 180, z tego co kojarzę. Ale jak masz jakieś fajniejsze wykresy z 3.0 TDI, to chętnie zobaczę i wezmę pod uwagę przy następnych korektach :wink:

co do spadku mocy to parę dni przede mną było Audi Q7 6.0 i widziałem wykres to spadek był w granicach 80km a u mnie w granicy 60km :(

końcówki robią robotę i jeszcze ta polerka :slina: muszę u siebie tak zrobić :decayed:

jak wygląda teraz u Ciebie spalanie?

Tankuje ok. 44L i robię na tym 400-450km po mieście.

Trasa ok. 7L/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaki to jest dokładnie felunek? Bardzo mi się podobają, możesz podać jakiś link albo nazwę, podejdą do a4 b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaki to jest dokładnie felunek? Bardzo mi się podobają, możesz podać jakiś link albo nazwę, podejdą do a4 b6

To są S-linowe felgi o oznaczeniu 4E0 601 025 AB. Jasne, że pasują do B6. Z resztą jak każde, które do B7 :wink:

--------

Trochę mnie tutaj nie było, a coś tam się u mnie działo, niestety niekoniecznie to co chciałbym robić, bo wymieniałem dwumas + sprzęgło, a później rozsypał się wirnik turbo i drobiazgi zabiły intercoolery, więc było sporo roboty, na szczęście wszystko zrobione już jakiś czas temu i jest okej :) Przed sezonem odnowiłem felgi malowaniem systemowym w Rykach. Ciągle nie mogę się zabrac za montaż BOSE, które lezy u mnie juz ponad rok...

Kilka świeżych fot:

new3.jpg

new1.jpg

new4.jpg

image.jpg

W końcu zamontowane kompletne BOSE z przodem podpiętym pod wzmacniacz + blendy z logo :)

bose2.jpg

bose3.jpg

bose1.jpg

Odbłyśniki reflektorów pomalowane w czarny mat, wywalone pomarańozowe plastiki kierunkowskazów i w kierunki włożone Osram chrome - gdyby ktoś potrzebował to powiem jak wsadzić żarówki BAU15s zamiast BA15s ;)

reflektor1.jpg

reflektor2.jpg

reflektor3.jpg

W międzyczasie w aucie wymieniona przekładnia i pompa wspomagania, jakby ktoś szukał to mam już sprawdzone namiary ;)

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego lusterka malowałeś czy kupiłeś gotowe w srebrnej satynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka jeszcze za Niemca kupione w takim kolorze, nie malowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich preparatów używasz do lakieru że się tak świeci ?

ta dokładka z s4 + 2x dwururka mnie korci

jaki jest ich rozmiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakich preparatów używasz do lakieru że się tak świeci ?

ta dokładka z s4 + 2x dwururka mnie korci

jaki jest ich rozmiar ?

Używam AngelWaxa Dark Angel do czarnych lakierów, z czarnym pigmentem.

Rozmiary końcówek ϕ90mm każda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego,piękna furmanka. Masz jakiś film jak odpycha się to cacko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę filmików z kamerki, ale to na priv, bo z publicznych dróg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora dokończyć wizualnie przód auta. Grill RS i dokładka Cupra do montażu.
Ramka grilla pójdzie w czarny kolor nadwozia (swoją droga nie wiedziałem, że ramki grilla rs nie są chromowane, tylko matowe), a dokładka cupry w szarość jak dokładka z tyłu. Grill trafił się w dobrej cenie i stanie praktycznie jak nowy.Przygotowałem sobie wizualizacje w photoshopie, powinno wyjść ładnie, wrzucę foty po skończeniu :)

grill.jpg

grill2.jpg

dok_adka.jpg

Wizualizacja jak ma to wyjść:
2016projekt_efekt_przod.jpg

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora dokończyć wizualnie przód auta. Grill RS i dokładka Cupra do montażu.

Ramka grilla pójdzie w czarny kolor nadwozia (swoją droga nie wiedziałem, że ramki grilla rs nie są chromowane, tylko matowe), a dokładka cupry w szarość jak dokładka z tyłu. Grill trafił się w dobrej cenie i stanie praktycznie jak nowy.Przygotowałem sobie wizualizacje w photoshopie, powinno wyjść ładnie, wrzucę foty po skończeniu :)

grill.jpg

grill2.jpg

dok_adka.jpg

Wizualizacja jak ma to wyjść:

2016projekt_efekt_przod.jpg

Po części dzięki temu, że jest matowy to zyskuje na wyglądzie :)

Tak w ogóle to słuszny mod :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile $ udało Ci się dorwać grill i gdzie jak można wiedzieć ? Poszukuje tez takowego ale nic ciekawego mi nie wpadło w ręce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części dzięki temu, że jest matowy to zyskuje na wyglądzie

Tak w ogóle to słuszny mod

Fakt, lepiej wygląda niż chrom i nie będzie problemów z malowaniem

Za ile $ udało Ci się dorwać grill i gdzie jak można wiedzieć ? Poszukuje tez takowego ale nic ciekawego mi nie wpadło w ręce :D

Tysiąc, od gościa sprowadzającego grille z Niemiec. Dobra cena, przy 2400-2500 obecnej w aso. Przy odsprzedaży starego wychodzi kilka stówek koszt, więc nie ma tragedii ;) Warto szukać na ebay.de, ebay.it, ebay.es, ebay.fr, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części dzięki temu, że jest matowy to zyskuje na wyglądzie

Tak w ogóle to słuszny mod

Fakt, lepiej wygląda niż chrom i nie będzie problemów z malowaniem

Za ile $ udało Ci się dorwać grill i gdzie jak można wiedzieć ? Poszukuje tez takowego ale nic ciekawego mi nie wpadło w ręce :D

Tysiąc, od gościa sprowadzającego grille z Niemiec. Dobra cena, przy 2400-2500 obecnej w aso. Przy odsprzedaży starego wychodzi kilka stówek koszt, więc nie ma tragedii ;) Warto szukać na ebay.de, ebay.it, ebay.es, ebay.fr, itp.

Podał byś namiary na tego gościa ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części dzięki temu, że jest matowy to zyskuje na wyglądzie

Tak w ogóle to słuszny mod

Fakt, lepiej wygląda niż chrom i nie będzie problemów z malowaniem

Za ile $ udało Ci się dorwać grill i gdzie jak można wiedzieć ? Poszukuje tez takowego ale nic ciekawego mi nie wpadło w ręce :D

Tysiąc, od gościa sprowadzającego grille z Niemiec. Dobra cena, przy 2400-2500 obecnej w aso. Przy odsprzedaży starego wychodzi kilka stówek koszt, więc nie ma tragedii ;) Warto szukać na ebay.de, ebay.it, ebay.es, ebay.fr, itp.

Podał byś namiary na tego gościa ? :)

Podesłałem na priv żeby nie robić reklamy, sprawdź skrzynkę

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...