Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

dobra robota :naughty: czasowo ile ci zajęło ogarnięcie lakieru ?

Polerka czasowo jakieś 6 godzin, ale po pierwszych doświadczeniach teraz bym to trochę szybciej ogarnął :decayed: Same hologramy i drobne swirle bez żadnego doświadczenia można śmiało sobie ogarnąć, nie ma opcji żeby coś źle zrobić na lakierze jak gdzieś tam piszą odnośnie polerowania. Też będziesz robił? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyne mam , kilka kosmetyków do detalingu też , ewentualnie cos dokupic i stanąć w którąś sobote i spróbować co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyne mam , kilka kosmetyków do detalingu też , ewentualnie cos dokupic i stanąć w którąś sobote i spróbować co z tego wyjdzie ;)

Kariera w car detailingu stoi otworem :decayed:

Duuuuuuży plusik za chorobę detailingową :decayed::good:

No zdecydowanie lepiej regularnie dbać niż zapuścić, a potem się męczyć z czyszczeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem tego zdania, ja również trzymam cały czas autko w czystości, jak widzę relacje czasami na kosmetyce aut, ze ktoś robi korekte i detailing wnętrza i potem jeździ aż zasyfi auto że liczników nie widać i wtedy czyści to śmiać mi się chce.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill z RS ładnie siedzi, też mi taki leży i się zastanawiam czy go nie wrzucić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill z RS ładnie siedzi, też mi taki leży i się zastanawiam czy go nie wrzucić :decayed:

Wrzucaj, odświeża trochę przód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz piękną sztuke,a ten grill idealnie pasuje. Długo go szukałeś bo chce taki zakupić ale w chromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz piękną sztuke,a ten grill idealnie pasuje. Długo go szukałeś bo chce taki zakupić ale w chromie.

RS grill wychodzi na to, że był tylko w szarym macie, nie było w chromie, chyba że się mylę. Ale sama ramka jest wymienna, więc możesz przełożyć ramkę chrom ze zwykłego grilla s-lina ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill z RS ładnie siedzi, też mi taki leży i się zastanawiam czy go nie wrzucić :decayed:

Jak założysz jestem chętny na Twój S4 :decayed:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz piękną sztuke,a ten grill idealnie pasuje. Długo go szukałeś bo chce taki zakupić ale w chromie.

RS grill wychodzi na to, że był tylko w szarym macie, nie było w chromie, chyba że się mylę. Ale sama ramka jest wymienna, więc możesz przełożyć ramkę chrom ze zwykłego grilla s-lina ;)

Dzieki za info,nawet o tym nie wiedzialem ze tak mozna przełozyc,własnie z ciekawosci patrzyłem za grillem rs4 w chromie i ciezka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz piękną sztuke,a ten grill idealnie pasuje. Długo go szukałeś bo chce taki zakupić ale w chromie.

RS grill wychodzi na to, że był tylko w szarym macie, nie było w chromie, chyba że się mylę. Ale sama ramka jest wymienna, więc możesz przełożyć ramkę chrom ze zwykłego grilla s-lina ;)
Dzieki za info,nawet o tym nie wiedzialem ze tak mozna przełozyc,własnie z ciekawosci patrzyłem za grillem rs4 w chromie i ciezka sprawa.

No bo tak jak mówię, w chromie prawie na pewno te grille w ogóle nie wychodziły, tylko w szarym macie, jak tutaj https://www.ramspeedautomotive.com.au/blog/wp-content/uploads/2012/03/Audi-RS4-B7-Custom-Exterior-Painting-Ramspeed-Automotive-5.jpg :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gruba robota z detaillingiem! :D powiedz czym czyściłeś obudowy lusterek? Tez wlasnie kupiłem i mam niestety pare smug od środków chemicznych. Masz na to jakiś fajny patencik? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gruba robota z detaillingiem! :D powiedz czym czyściłeś obudowy lusterek? Tez wlasnie kupiłem i mam niestety pare smug od środków chemicznych. Masz na to jakiś fajny patencik? ;-)

Jak smugi w sensie nalot to bym próbował jakimś bezpiecznym płynem do czyszczenia felg (typu Meguiars Hot Wheels albo AngelWax Bilberry), jeśli to jednak hologramy to najlepiej spróbować czymś delikatnie ściernym typu SwirlX i ręczny pad i powinno zejść, aczkolwiek nie wiem jak to dokładnie wygląda u Ciebie ;)

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega projekt! :kox: Sam jestem na etapie wybierania koncowek wydechu :) Czarno- czarny. Powodzenia w dalszych modach!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej o turbo? gdzie regenerowałeś i w jaki sposób zostało ono wzmocnione? projekt mega, mam ten sam model auta w tym samym kolorze :) podoba mi się Twój projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...