Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

Mega projekt! :kox: Sam jestem na etapie wybierania koncowek wydechu :) Czarno- czarny. Powodzenia w dalszych modach!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widziałem Twój, też ładna sztuka i fajne końcówki się przydadzą.

Możesz napisać coś więcej o turbo? gdzie regenerowałeś i w jaki sposób zostało ono wzmocnione? projekt mega, mam ten sam model auta w tym samym kolorze :) podoba mi się Twój projekt

Zmieniony cały środek turbo w ReamPoland w Lublinie. No to działaj, przy czarnym masz duże pole do popisu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wydech? Same konce? Grill. Ori był czarny czy ramkę malował es l

Same końcówki ulter 4x90mm. Malowałem ramkę na czarno, dokładnie w kolor nadwozia.

---

Trochę mnie nie było, a m.in. dlatego że z a4 przejechaliśmy pół Europy, prawie pod Mont Blanc :D

alpy1_small.jpg

alpy2_small.jpg

Podróż na szczęście bezproblemowo :)

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej fotce jak RS wyszedł :decayed: wyslij do kalendarza :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęcior masz :naughty::naughty:

Podkładkę z S4 musiałeś przycianać pod te Ultery?

Bo podobno różnią się trochę rozstawem dziur w dokładce, a rozstawem tłumików? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem, bo zrobiłem końcówki pod swój projekt pod tłumiki i dokładkę, tak żeby się zgrywało wszystko. Wyjście z tłumika w linii prostej trafia w zewnętrzną połowę wycięcia, więc łączenie końcówek zrobiłem pod pasujący kształt jakby litery "h" ^_^

Dokładnie tak:
DSC09295.jpg

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Ulter ostatnio pochwalił się projektem, akurat z silnikiem 2.0 TFSI pod dokładkę z S4 :naughty::naughty::naughty:

14915427_1186008298173385_18289441834371

Właśnie myślę nad takim rozwiązaniem :

http://ulter.com.pl/pl/offer/dedicated/audi/a4-typ-8e-8f---b7_2005/avant/1-9-tdi_85kw/m/486/2575

Edytowane przez Ravu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie są same końcówki i te wyloty wyglądają na 70-80mm ;)

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty tu widzisz dokładkę z S4? Zresztą ta B7 to forumowa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty tu widzisz dokładkę z S4? Zresztą ta B7 to forumowa :whistling:

Info jest z fanpage'a na fejsie Ultera :kox:

https://www.facebook.com/UlterSportExhausts/photos/a.529523297155225.1073741831.528929457214609/1186008298173385/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Ty tu widzisz dokładkę z S4? Zresztą ta B7 to forumowa :whistling:

Info jest z fanpage'a na fejsie Ultera :kox:

https://www.facebook.com/UlterSportExhausts/photos/a.529523297155225.1073741831.528929457214609/1186008298173385/?type=3&theater

Też mają pojęcie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruuuum duzo zabawy jest z podłaczeniem rejestratora w taki sposob jak Ty to zrobiłes? Oraz jak Ci sie sprawuja opony zimowe,bo jednak zamowilem takie jak Ty masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruuuum duzo zabawy jest z podłaczeniem rejestratora w taki sposob jak Ty to zrobiłes? Oraz jak Ci sie sprawuja opony zimowe,bo jednak zamowilem takie jak Ty masz :D

Pomógł mi znajomy elektryk, jakieś 20 minut z zaadaptowaniem kabla od kamerki. Opony jak najbardziej w porządku przy tych temperaturach - nie ślizgają się ani na suchym, ani na dużym deszczu i są ciche - nie ma szumu. Zobaczymy jak spadnie śnieg, ale na poprzedniku modelu czyli W310 też było wszystko jak najlepiej ;)

icept.png

Hankook icept evo2 W320, 225/40/18, jakby ktoś pytał

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad dwóch latach poszukiwań w końcu udało się trafić :) RECARO z jasną alcantarą z S4 B7 avant. Pochodzą z anglika, ale jedyne co musiałem zrobić to wymienić bezpiecznik na większy i cała elektryka działa po kostkach ze wcześniejszych materiałowych sportów z el. lędźwiami. Znalezione na angielskim gumtree w super cenie, żal było nie wziąć. Stan skóry bardzo ładny, alcantara była nieco sfrendzlowana, ale wystarczył pad szlifierski do skór i jest jak nowa. Stołki przednie oczywiście grzane, ze schowkami, podświetlenie nóg z tyłu, w tylnym podłokietniku rozkładana kieszeń na narty. Pierwsze wrażenia z jazdy - alcantara super trzyma i jest ciepła, w przeciwieństwie do pełnych skór.

Alu dekory średnio mi pasowały do koloru foteli, więc je okleiłem w karbon 5D. Tak obecnie wygląda wnętrze :)

recaro_carbon_1.jpg

recaro_carbon_9.jpg

recaro_carbon_6.jpg

recaro_carbon_3.jpg

recaro_carbon_8.jpg

recaro_carbon_4.jpg

recaro_carbon_2.jpg

recaro_carbon_7.jpg

Niedługo podłokietnik obszyje perforowaną skóra jak na kierownicy, gałce i ręcznym ;)

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruuuum recaro i dekory na duży plus! Wnętrze od razu inaczej wygląda! Podoba mi się całość okrutnie! Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie teraz ten sufit mi pasuje do koloru :D jeździłem z czarnym innym a4 i jakoś tak dziwnie z czarnym slupkiem A. Ale będę rozważał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...