Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki gwint? Doradźcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym zakupić zawieszenie gwintowane do mojego avanta i proszę o poradę. Przedstawię wam w punktach czego szukam:

-jeżeli chodzi o markę to czegoś pomiędzy jakością a dobrą ceną,

-w temacie użytkowania to auto ma być jeżdżone na codzień,

-chcę obniżyć tak żeby auto po prostu ładnie wyglądało na zwykłej 17calowej feldze, 8j, a żebym miał chociażby możliwość regulacji ze względu na zimę czy pojedyncze sytuacji w codziennym użytkowaniu, dlatego sprężyny nie bardzo wchodzą w grę.

Nie chodzi mi o taki efekt, w którym będę tarł nie wiadomo czym i nie mógł nigdzie wjechać.

No to tak wyglądałyby moje potrzeby, czego szukać? :wink:

Opublikowano

Myślę że pomiędzy jakością, a dobrą ceną to gwint AP (ok 2000) będzie naprawdę ok, ale jeżeli nie wymagasz niczego nadzwyczajnego od gwintu to kup MTS-a(1200?). Są jeszcze tańsze jakieś tuning art ale nie wiem ile to jest warte.

Opublikowano
  • Autor

Więc właśnie przeglądam oferty używanych kompletów. Jak sądzicie, to jest dobra oferta, którą pokazał Łukasz?

Opublikowano

latam na FK od roku, moge polecic:hi:

Opublikowano

też przelatałem ten sezon na FK i również mogę polecić

Opublikowano

Ja też jeździłem na FK i było ok ale kupując gwint musisz się nastawić, że to zawieszenie nie jest wieczne. I że po ~2-3 latach tył masz na bank do wymiany:whistling:

Opublikowano

A ja dla odmiany odradze. Odradze MTS-a. Zakupiłem nowy i w przeciągu 0,5 roku sie wylał 2 razy. Gwarancja uznana ale co z tego, skoro co chwile trzeba bylo sie bawić z wyciaganiem amorów, na czas gwarancji trzeba bylo kombinowac z jakims zastępczym gwintem bo auto potrzebne. Dodatkowo kombinowanie z pieczątką serwisu, że zmieniales w zakładzie bo jesli sam to ci nie uznaja. Może to moje negatywne doświadczenia, ale wiem, że MTS-a już nie kupie.

Opublikowano

nie kupuj FK street czy jak się nazywa ta opcja... na żółtych sprezynach straszna kopa... zalezy od tego jaki masz budżet... ja polecam fk z wyzszej polki albo ap jest to ta sama półka i cenowa i jakościowa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.