Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.8 , 125 KM , 1998 r


rychchu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi a4 1998r, 125 KM, 1.8 benzynka. Chce was zapytać jaki gaz najlepiej założyć do tego modelu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zestaw Staga,

sterownik Stag 4Qbox,reduktor AC R01,listwa AC W01 w zupełności wystarczy,no i zamontowane u kogoś kto umie to także ustawić a nie tylko założyć,jeśli chcesz bardziej bogato to wtryski Hana lub Barracuda zamontowane pojedynczo,zbiornik około 60l i wlew pod klapką paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egp warszawa dobry zaklad i brc sequent24. 80 tys mam zrobione i tylko wymiana filtrow. Fakt troche glosniej zaczely wtryskiwacze gazu chodzic ale mi to nie przeszkadza.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Stag 4 plus. Będzie chodził tylko gazownik musi być kumaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę założyć zwykly gaz czy musi byc sekwencja? Czy wszystko zależy od gazownika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zwykłej też pojedzie,tylko tu trzeba się liczyć z dużo większym spalaniem,gorszą dynamiką i co najważniejsze z kichaniem,różnica w cenie zwykłej a sekwencji nie jest aż taka duża może 400-500 pln a przy dobrze zamontowanej i wyregulowanej sekwencji nie powinieneś poczuć na czym jeździsz,jedyną różnicą jest to że podjeżdżasz pod dystrybutor LPG a nie PB:decayed:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

zwykłej instalki do wielopunkta już raczej nikt nie zakłada

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

jak już byś się zdecydował na montaż oczywiście sekwencji to jest też taka zasada,że oszczędza się dopiero po montażu a nie na montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nawet nie myśl o tej generacji, zakładaj sekwencje a nie to nie uno czy tipo, tylko AUDI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do gazownika :) mówi że zwykłego to on nawet nie zakłada do takiego modelu. Więc musze się pisać na sekwencje. Dzięki panowie za dobre rady. Pzdr:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wolnossącej 1.8 to nawet Stag 4 Eco. Sam mam taki sterownik i w zupełności wystarcza. Oczywiście kupiłem sobie interfejs i reguluje po swojemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...