Skocz do zawartości
IGNOROWANY

juz cos mi tlucze


kaska549

Rekomendowane odpowiedzi

tlucze mi cos juz w prawyp przednim kole jak jade po nierownym terenie, pewnie to jak to mowia bedzie zawieszenei i przyjdzie czas na wymiane i chce sie zorientowac w temacie jakie kupic te wahacze? jakies niedrogie mnie interesuja ale zeby trosze na tym pojezdzilo, prosze o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz rok mam komplet Kamoka jak narazie jest ok przebiek to oko 25000 a cena 500 zl za komplet to calkiem ok

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób poleca MS i są w podobnej cenie.Zresztą na forum jest kilka tematów o wahaczach-opinie i jakie wybrać.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy to wahacz ?

Jedź na szarpaki (parę złotych) i ci powiedzą co stuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób poleca MS i są w podobnej cenie.Zresztą na forum jest kilka tematów o wahaczach-opinie i jakie wybrać.

masz na myśli master sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zrób jak radzi kolega fidotp,bo to że tłucze nie znaczy że wahacze do wymiany.Miałem podobnie i okazało się że tylko do wymiany łacznik stabilizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanie ponieważ dzisiaj jadąc po takich małych nieruwnościach było słychać jakieś stuki czy coś w tym stylu tylko nie wiem co może tam się dziać czy to możliwe że wahacze lemfordera po 6 tyś km zaczynają się odzywać czy może jest tam jeszcze coś co mogło by pukać może jakiś stabilizator czy coś ? i słychać to tylko jak auto dłużej postoi i na zimno bo jak już się pojeździ i potem na nieruwność to nie słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Sprawdzą ci dokładnie i powiedzą co niedomaga.

Tylko jedź tam gdzie przeglądy robią,zwykły mechanik z łyżką i młotkiem tu może nie poradzić.

Na odległość ci nikt nie stwierdzi usterki.

Stabilizator z przodu jest.

Zapoznaj się ze swoim autem.

PDF Sam Naprawiam polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem że jest stabilizator i będę musiał podjechać choć w takim razie podejżewał bym gumy stabilizatora bo ja ich nie wymieniałem tylko komplet wahaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...