Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja czarna Perła A4


Christiano

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia robione komórką także raczej nie przejdą ;)


Z braku czasu ostatnio mało się dzieje niestety ale może kiedyś uda mi się to zamontować :wink:

uuFWwOY.jpg

ggURxNQ.jpg

V1jJUhG.jpg

EzPcxs7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doposażasz swoją furę aż miło się patrzy.. ! ^_^ Przydałby mi się takie czarodziej co u mnie by to wszystko pozakładał :decayed:

Graty furmanki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za miłe słowa :wink: Na razie temat ustał bo zmieniłem pracę i nie mam czasu praktycznie na nic innego :kwasny: Jak to się mówi teraz tylko leję i jeżdżę bo nawet z myciem auta jest ciężko. Jednak niedawno udało mi się wymienić poduszki pod silnikiem także coś tam zawsze się dzieje :decayed:


Jak na razie wymian ciąg dalszy.. Przez ostatni czas zmieniłem zawór EGR na nowy Wahler i wężyki podciśnienia. Silnik miał lekkie ale dość wyczuwalne drgania więc wymieniłem listwę elektryczną pompowtrysków ( nie wiem jak to się nazywa fachowo) i uszczelniacze pompowtrysków, drgania nie ustały a i korekcja dawki na pompowtrysku nr 1 się nie zmieniła. Listwę zalecił wymienić mój mechanik, ponieważ nigdy jeszcze nie zdarzyło mu się żeby padnięty pompowtrysk miał dawkę na minusie. Koszt stosunkowo do przyjęcia więc się zgodziłem żeby mieć to wykluczone no i żeby kiedyś tam nie wracać do tego tematu. Następnie udałem się na wymianę pompowtrysku do warsztatu w Woźnikach. Zdecydowałem się na sprawdzoną na maszynach używkę. Pomału drgania ustają. Zobaczę jak to wszystko się ustawi po pewnym czasie. Korekcje są już w miarę dobre więc powinno być ok ;) Staram się ogarnąć silnik żeby pomału zabrać się za zmianę programu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki i bardzo ciekawy temacik, ladnie dzialasz, ale najbardziej to chyba mi sie podoba ten kanal u Taty w garazu z tymi "bocznymi wejsciami" do niego - super sprawa :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...