Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja czarna Perła A4


Christiano

Rekomendowane odpowiedzi

Autko fajne no i mody na plus :decayed:

A z tą prędkością to się chyba pomyliłeś i to było na niemieckiej autobanie :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :hi:

Nie nie, to w PL na odcinku od Brzeska do Tarnowa tam mniejszy ruch jest z reguły :wink:

---------- Post dopisany 30-07-2014 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 17:40 ----------

Dziś o to po dość długich pracach stałem się szczęśliwym posiadaczem MCE z końcówką F :kox: doszło jeszcze lusterko wewnętrzne fotochromatyczne z czujnikiem zmierzchu, włącznik świateł z AUTO oraz moduł DRL na światła długie :wink: Za pomoc dziękuję Młodziak22, Domin79 i GreGoriO oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia pomocnych tematów :wink: Do pełni szczęścia muszę podłączyć jeszcze spryskiwacze reflektorów oraz czujnik poziomu płynu spryskiwaczy ale zrobię to jak dokupię kilka elementów montażowych :wink: zdjęcia całości dodam jak posprzątam auto, wyczyszczę lusterko i takie tam :decayed: mam natomiast kilka zdj z montażu:

YPykp3L.jpg

FgFPFtz.jpg

L4zBge6.jpg

qlmyTeg.jpg

yl9e4NL.jpg

Nie wiem jak to u Was wyszło ale po dodaniu wszystkich kabelków zrobił się mały bałagan :decayed:

qqg50Vb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko i mody super , teraz jeszcze kolorowy fis i będzie malinka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie gotowe niby działa ale brakuje mi pinu i musze teraz poukładac kable starałes sie je dobrze na długosc docinac ciekaw jestem efektu :wink: w poniedziałek zaczałem i powiedzmy dzis skonczyłem :wink: ale rypałem ostro wczoraj od rana do 2 w nocy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek znalazłem w końcu chwilę czasu i podpiąłem wreszcie pompkę spryskiwaczy lamp tak jak to ma być oraz podpiąłem również czujnik poziomu płynu spryskiwaczy. W związku z tym, że miałem ściągnięte koło i dobry dostęp zamontowałem od razu przedni czujnik do samopoziomowania :wink: Musiałem dorobić tylko blaszkę do wahacza ale nie było jakichś większych problemów. W sankach czujnik trzyma się na takich jakby kołkach rozporowych, akurat znalazłem w garażu taty :) Wszystkie kabelki przeciągnąłem przez gumki do tego przeznaczone.

IJ5F9NO.jpg

rVXM4IB.jpg

nkEpbgX.jpg


Jakoś w tamtym tygodniu zabrałem się za montaż tylnego czujnika do samopoziomowania ;) Najwięcej problemów było z odkręceniem i wyjęciem śruby wahacza ;/

E3dIqFu.jpg

po dwóch godzinach męki udało się ją wreszcie wyjąć.. Musiałem popuścić śruby mocujące ramę zawieszenia. Przyjrzałem się wtedy tulejom i stwierdziłem że są rozwarstwione i luźne więc do wymiany. Razem z tatą wyjęliśmy całą ramę i okazało się, że tuleje są w doskonałej kondycji, a moje rozwarstwienie to po porostu plastikowe dystanse, które siedzą w tulei :grin: Nigdy tego nie rozkręcałem i nie wiedziałem co i jak więc teraz miałem okazję się przyjrzeć ;) Było dużo rdzy i w sumie nic poza tym.. Skoro miałem już wszystko na wierzchu postanowiłem to trochę wyczyścić i zabezpieczyć. W wahaczach poprzecznych wymieniłem tuleje (miały już delikatny luz) żeby kiedyś nie rozbierać tego na nowo.

Przed malowaniem:

2tEt7gI.jpg

9VBXWRC.jpg

eRfjHTR.jpg

Po malowaniu:

yMGorKQ.jpg

p01XSmV.jpg

Z daleka wygląda jak nowe :D

No i zamontowałem czujnik jak należy :wink:

RlW6pYJ.jpg

W między czasie podpiąłem do radia kabel od kolegi z forum, umożliwiający słuchanie muzyki z telefonu lub mp3 na ori radiu :)

8anryua.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W między czasie podpiąłem do radia kabel od kolegi z forum, umożliwiający słuchanie muzyki z telefonu lub mp3 na ori radiu

Napisz coś więcej o tym kabelku, bo temat mnie zainteresował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek od kolegi DeeJay_Kill ;) jest gdzieś temat w dziale "Sprzedam".


Po długim zbieraniu części i chęci, wreszcie założyłem i uruchomiłem wszystko co potrzebne do elektrycznych szyb z tyłu :wink: Doszły boczki z roletkami i pakietem światło, do tego podświetlane klamki :) Dziękuje Domin79 za bezpiecznik termiczny i uchwyt do MCE :hi: (pamiętam o browarku :P ) Dorzucam kilka zdj:

VYw2uHR.jpg

qwFgcTz.jpg

bEgvZS4.jpg

zzq4Zuk.jpg

hozp2yj.jpg

urr0RIE.jpg

80MTuXY.jpg

WDpdvRH.jpg

HSpgp44.jpg

Roletki po rozłożeniu i powieszeniu wyszły jakieś takie nienaciągnięte z jednej strony nie wiem czemu. Też tak macie? Kiedyś spróbuje je jakoś naciągnąć.

Q8EfSSO.jpg

Dodaję jeszcze zdj przełącznika Auto (przełącznik do regeneracji), lusterka i DRLu, które miałem dać już dawno dawno temu :decayed:

Aj3hF7q.jpg

LO6iftC.jpg

KMj2AxE.jpg

ZRwdjdL.jpg

A tak na dokładkę to wpadnie nowy "mebel" do garażu :)

IA8JBtt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku plany miałem trochę inne co do zmian ale już raczej nic z nich nie wyjdzie ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to u Was wyszło ale po dodaniu wszystkich kabelków zrobił się mały bałagan :decayed:

qqg50Vb.jpg

Proszę Cię... Nie chciałbyś widzieć jak u mnie to wygląda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie to wygląda i mam w planie to uporządkować ale musi być cieplej i chce kupić wyjmak do mini iso bo bez tego to masakra ;/

Mati zapraszam ;)

Taki mały "jubileusz"

xa4PVeN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest zasięg przy pełnym baku :):)

U mnie pokazuje 400km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest zasięg przy pełnym baku :):)

U mnie pokazuje 400km :D

Przy 2.7 T wcale mnie to nie dziwi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trafił się włącznik świateł z B7 w dobrych pieniądzach i niemal w stanie idealnym poza małą kropeczką :wink:

aKAtFnE.jpg

UvT4OlG.jpg

Na sprzedaż mam włącznik z Auto z B6 jakby ktoś szukał. Zdj są kilka postów wyżej.

Kilka zdj w zimowej scenerii :wink:

olfaft7.jpg

ZzyEJWJ.jpg

ZmD90Ix.jpg

pwUgEDo.jpg

lwquHUi.jpg

phMaLUN.jpg

jxqRF93.jpg

7zKWKAY.jpg

Edytowane przez Christiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...