mat do A4 kombi

pazerny11

Mi się osobiście czarny mat na B6 nie widzi... ale jak wiadomo sa gusta i guściki... :wink:

zamiast malować matem, wolałbym zainwestować w jakiś fajny kolor folii :wink:

Na żywo widziałem w Krynicy .Czarny sedan w macie na srebrnej alu .Powiem tak szału nie było pozatym widać tłuste plamy od palców. Jak dla mnie lipa ale jak to mówią są gusty i guściki.

Dzieki za podpowiedz,Majkel87 chyba pójde twoją myslą i zainwestuje w folie.Nie wiesz na ile taka folia starczy?jak długo wytrzyma na aucie?

żeby okleić auto folią, pamiętaj że musisz mieć lakier w nienagannym stanie... żadbych głebszych rys, wgniotek - folia nie wybacza, blacharka pod nią musi byc tiptop :wink: Poszukaj bo u Nas na forum masz sporo informacji na temat oklejania folią, o jej zaletach i wadach, jednak moim skromnym zdaniem, jeśli używasz auta na co dzień (jakaś szkoła, praca, zakupy itd. itp...) to szybko Ci się folii odechce jeśli będziesz ją chciał utrzymać w idealnym stanie :wink:

Jakoś te matowe kolory przestały misie podobać. Jak to lata temu wchodziło na rynek to jeszcze w miarę mi się widziało. Zobaczyłem parę wozów na żywo i nawet mając wolną kasę raczej bym nie zainwestował w macik. Prędzej zmienił bym kolor auta ale błyskiem. Przemyśl dobrze sprawe bo to dalej nie tania zabawa jak ma być dobrze zrobione.

Mat tym bardziej nie wybacza, kumpel okleja auta i jak widziałem jego 350z przed oklejeniem to wyglądało jak po poważnym docieraniu.

Siemiana auto miałem okazje oglądać w Chorwacji i troche poszarpaną miał folię na nadkolach, każde zaczepienie i zarysowanie widać, łatwiej napewno spolerować lakier pastą niż oklejać na nowo element. Kosztowny gips, wolałbym do lakiernika podklepać i zastanowić się nad malowaniem, ale osobiście nie czarny mat, ale jak wiadomo kwestia gustu :decayed:

Pozdro