Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja rozważam (tak asekuracyjnie) u siebie na przód wrzucić max 17mm, 20 będzie chyba za dużo.

Opublikowano

Witam,

Szukam nadal kółek 18" w dobrym stanie na lato i trafiłem na coś takiego za 3.5k:

4002500221_1

Felgi: 8Jx18 ET47 5x112

nr: 8K0 601 025

Opony: Pirelli CP7 245/40/18 (2013)

Zdziwiło mnie spore ET ale okazuje się, że wg tabeli właśnie takie są zalecane do tej szerokości felgi (Audi 8k - 18x8 47 235/40R18). Pisaliście, że elegancko pasują Wam felgi od A5 8x18 z ET25, więc nie wiem gdzie tu logika :dontknow: ?

Chciałem zobaczyć też w googlach jak to na aucie wygląda ale za cholerę nie mogę znaleźć tego konkretnego wzoru. Na stronie są podobne w kategorii 5 Twin Spoke ale jakby bardziej opływowe i odchudzone (może to starszy model po prostu?):

94430f70-b81d-4789-b101-3c13bbab221f.jpg VS fdb5ccdc-7ef8-4fb0-9d02-3a3b5238a142.jpg

Posiada może ktoś te pierwsze w tym rozmiarze? Będzie pasowało:wink:?

Opublikowano

Bierz te z duzym ET dolozysz dystans i bedzie ok

Opublikowano
no widzę właśnie-super,ciekawe jak u mnie to będzie wyglądać przy 20 z przodu i z tyłu

Nie mogę się doczekać jak u Ciebie prezentuje się dystans 20mm na przodzie? Nie daj się prosić, wklejaj foty!

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Witam,

Szukam nadal kółek 18" w dobrym stanie na lato i trafiłem na coś takiego za 3.5k:

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/02/50/02/4002500221_1

Zdziwiło mnie spore ET ale okazuje się, że wg tabeli właśnie takie są zalecane do tej szerokości felgi (Audi 8k - 18x8 47 235/40R18). Pisaliście, że elegancko pasują Wam felgi od A5 8x18 z ET25, więc nie wiem gdzie tu logika :dontknow: ?

Posiada może ktoś te pierwsze w tym rozmiarze? Będzie pasowało:wink:?

Ja mam założone felgi o takich parametrach o jakie pytasz i wszystko pasuje, fakt felga siedzi dosyć głęboko (czytaj: zalecane są dystanse aby polepszyć efekt wizualny)

Ps. Przypomnij, proszę kto pisał o felgach 8Jx18" i ET25 ? Czy nie chodziło Ci przypadkiem o felgę 8,5Jx18 ET29 - to jest właśnie felga z A5

Opublikowano

Witam

Otrzymałem "w spadku" Felgi 17" o te:

Original Felge 8k0601025c8z8

Aktualnie mam a4 b8 z 16" 215/55 zimowe kółka.

Na te 17" chciałbym wrzucić oponę 235/55 (aktualnie na 17" są 245/45). O miejsce w nadkolu się nie martwię, bardziej martwi mnie fakt dużą różnicą w zmianie wielkości całego koła. Jak taka sprawa wygląda w praktyce lub jaki inny rozmiar opony polecacie? Od razu mówię że profil 40 mnie nie interesuje.

Pozdrawiam.

Opublikowano
Witam

Otrzymałem "w spadku" Felgi 17" o te:

Original Felge 8k0601025c8z8

Aktualnie mam a4 b8 z 16" 215/55 zimowe kółka.

Na te 17" chciałbym wrzucić oponę 235/55 (aktualnie na 17" są 245/45). O miejsce w nadkolu się nie martwię, bardziej martwi mnie fakt dużą różnicą w zmianie wielkości całego koła. Jak taka sprawa wygląda w praktyce lub jaki inny rozmiar opony polecacie? Od razu mówię że profil 40 mnie nie interesuje.

Pozdrawiam.

225/50/17 takie chyba AUDI zaleca i takie miałem na zimę.

Opublikowano

Powiedzcie czy 19" przy standardowym zawiasie ma sęs ? Czy nie zrobi się z tego "koza" ??? Ciągle się zastanawiam czy kupić te rotory 19 czy 18 cali ?

Opublikowano

sęs nie, sens tak :wink: srednica kola niewiele sie zmienia w 18 vs 19, a duza fela wyglada naprawde dobrze.

Opublikowano
sęs nie, sens tak :wink: .
oj....:wink: Tylko poważnie takie mam dylematy bo niejednokrotnie widziałem autka z dużym kołem które wyglądały komicznie... (przerost formy nad treścią - czy jak to się tam mówi)... I po prostu nie chce przesadzić... fajnie było by zobaczyć jak wygląda taka 19" w b8 na "normalnym" zawieszeniu, a tu gdzie nie spojrzę to jakieś S-line... Dlatego może dla niektórych głupie pytanie ale uważam że jak najbardziej ma sens - :wink: (teraz dobrze) hihi... :grin:
Opublikowano

Dobrze kombinujesz. Dla mnie 19" na normalnym zawiasie wygląda średnio. Jak dla mnie mx to

18". Zresztą nawet 17 z dobrym et robi robotę

Opublikowano

No i kupione 18" do tego opona 245/40 czyli prawie idealny zamiennik dla 225/55/16 Jak bedzie co pokazać to zapodam foto...

Opublikowano

4269b1224b6cb153m.jpg

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

c656ebac9965690fm.jpg

faa680aaf91cc62fm.jpg

da9af0d2d77ff127m.jpg

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Ori 19 z ET33 już na aucie - muszę się przyzwyczaić bo strasznie małe te koło - ale jak się toczy to :kox: 20 wymięka

Opublikowano
  • Autor

Witam, po długim oczekiwaniu na dystanse , dzisiaj moje koła także doczekały się założenia

18/8J/et 47 + dystanse eibach 20mm przód +tył / opony 235/40/18 vredestein ultra sessanta

P1100024.jpg

P1100029.jpg

P1100038.jpg

P1100046.jpg

P1100049.jpg

P1100051.jpg

Opublikowano

Fajnie to wyglada i ta opona :kox: uwielbiam ja i na pewno bedziesz zadowolony :wink:

Opublikowano

No wreszcie, ile można czekać? Generalnie miód malina...pięknie siedzi. Seba mam prośbę, wrzuć jak możesz fotke przodu z dystansem, bo ja się teraz zawiesilem :confused:

Opublikowano

Tak jeszcze fota przodu pliss.

Poza tym bomba. To jest najladniejszy wzór do 8k0.

Pa. Który model eibacha kupiłeś i podaj jakieś pewne źródło zakupu. Teraz to wszystko podrabiają wiec wole dopytać. Thx

Opublikowano

to i ja

9640bfbc9517bf51m.jpg

1b0c961e66655166m.jpg

6ba4fbbff27d1b12m.jpg

62a34f3fa7e10498m.jpg

Opublikowano
  • Autor

źródło zakupu dystansów- eibach.pl- nr dystansów S90-7-20-016

fotka z przodu

DSC_0888.jpg

DSC_0889.jpg

Opublikowano

Dzięki za błysk reakcję, tak tylko mi się wydaje czy lekko felga wychodzi poza obrys błotnika? Ogólnie mega kozak:D

Opublikowano

Panowie jakie parametry felg do B8 ? Bo już mam makaron taki że nie wiem co i jak :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.