Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio mnie kusi żeby kupić i założyć felgi 18 - calowe tylko pytam czy bez problemu podejdą takowe

ALUFELGI 18'' AUDI A4 A6 A8 + OPONY 245/40R18 (4120211043) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

komentarze mile widziane albo oferty :wink:

pozdro ... :decayed:

Opublikowano

Felga fajna trochę wzór oklepany ale ujdzie. Ale opona 245 za szeroka. Max szukaj 225/45/18.

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Edit:

Dopiero spojrzalem że masz b8. Zdecydowanie koło nie pasi do b8. Celuj we wzory s5 rotory itp.

Opublikowano

mówisz żeby dać te pierwsze koło do b8 ? tam jest inny otwór centrujący

Opublikowano

Fajnie wygląda też myślałem o profilu 45 bo 40 wydaje mi się za niski na polskie drogi:wink:

Opublikowano

zeby tylko nie byl mniejszy jak piasta to sobie dokupisz pierscienie....

Opublikowano
Naprawdę chcesz kupowac chiński wyrób ?

a czy chiński wybór to coś złego?

rozejrzy się po domu, ile masz u siebie rzeczy chińskiego pochodzenia?

a tak poważnie to pytanie dotyczyło parametrów, a nie producenta felg.

ja bym brał ET 47 + dystanse

Opublikowano

Akurat z chińskimi felgami mam złe doświadczenia. Ale ok miałem jeden komplet takich felg , może sa lepsze.

Opublikowano

Zmienilem koła z 16-ek 225/55 na 17-stki 225/50 i na nierównościach jest nieciekawie - trzeba bardziej miec sie na baczności niz na 16''. Auto troszeczke wydaje sie plywac na gównianej drodze. Na równym asfalcie idealnie.

Słyszalem opinie że szersza opona ma problemy na koleinach itd ale tu szerokosc jest taka sama .

Za duze cisnienie ?- owszem opona twarda jak kamień. Nie wyważona do końca ? - gumiarz zakladajacy wczoraj nie miał problemów podczas zakladania. Aż taka różnica w prowadzeniu na 17 calach?

Co jest tu nie tak ?

Opublikowano

We wlepce masz wypisane ciśnienia pod różne rozmiary opon.

Napisz jaki rozmiar kół zalecają w B8 pod 17"

Opublikowano

chyba kolego masz wyczulony tyłek ja zimówki mam 225/45r17 a letnie 225/35r19 i daje radę

Opublikowano
Zmienilem koła z 16-ek 225/55 na 17-stki 225/50 i na nierównościach jest nieciekawie - trzeba bardziej miec sie na baczności niz na 16''. Auto troszeczke wydaje sie plywac na gównianej drodze. Na równym asfalcie idealnie.

Słyszalem opinie że szersza opona ma problemy na koleinach itd ale tu szerokosc jest taka sama .

Za duze cisnienie ?- owszem opona twarda jak kamień. Nie wyważona do końca ? - gumiarz zakladajacy wczoraj nie miał problemów podczas zakladania. Aż taka różnica w prowadzeniu na 17 calach?

Co jest tu nie tak ?

mniemam, że zalecane 17" do B8 masz 235/45, na 225/50 komfort powinieneś mieć odrobinę lepszy, sprawdź ciśnienie na wlepce tak jak kol radzą - jeśli jest w normie a opona dalej jak kamień to popatrz czy nie zakupiłeś opon typu runflat / RSC ( napisy w zależności od producenta )

jedyny plus tego typu opon to to, że pojedziesz na kapciu i się nie wysypie ale komfortu na nierównościach się nie spodziewaj - twardy bok jak diabli:hi:

Opublikowano

Nie nie runflat to nie jest , Bridgestony Potenza RE050A. Wg wlepki w drzwiach jak widać w załączeniu przy niedużym obciążeniu a takie głównie jest to ma być 2.2 przód i 2.0 tył. Było 2.4 wszędzie. Zjechałem wszędzie do 2.2.

Jednak ze stacji benzynowej do domku mam blisko i bardzo przyzwoitą drogę więc jeszcze nie wiem jak będzie na nierównościach , zobaczymy:)

wklejka.jpg

Opublikowano

Myślę nad zakupem felg z linku poniżej

Koła 19" Audi Opony Nokian 235/35ZR19 ok. 7mm (4092751121) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Parametry felg to 8J 19, ET45, 5x112, opony 235/35 ZR 19

Będzie to jakoś wyglądać na seryjnym zawiasie ? Jedni mówią 18 tki drudzy 19 tki - już sam nie wiem jakie koła kupić :)

a co myślicie o tych kołach ? 245 z takim ET nie będzie ocierać o nadkola?

KOŁA ALU AUDI A5 S-LINE8,5JX18 ET29 5X112 ORYGINAŁ (4159053670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

muszę coś we Wtorek zamówić :)

Opublikowano

Panowie, ja mam pytanie nastepujace:

Czy ktos z Was posiada i moglby wrzucic skan, lub wie gdzie znalezc, zestawienie felg produkowanych tylko do a4 b8 ?

Opublikowano

8P nie podejda do a4 b8

Opublikowano

Może macie jakieś zestawienie felg 17" do A5 (8T)?

Opublikowano

No właśnie nie podejdą ,bodajże mają otwór centrujący 57,1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.