Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wstawiam tylko takie są, 2.0 TDI jest 170 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 2.0 TDI 170KM Q i fabrycznie były 235 a ja zamontowałem 225 zima jak i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też fabrycznie, w sumie jeszcze nie moja audi. Też ma Q.

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

Tylko jak widzę Ty masz B7 a u mnie już B8 więc pewnie dlatego różnica. W cenie też pewnie różnica dosyć znaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też fabrycznie, w sumie jeszcze nie moja audi. Też ma Q.

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

Tylko jak widzę Ty masz B7 a u mnie już B8 więc pewnie dlatego różnica. W cenie też pewnie różnica dosyć znaczna.

to jak masz takie dedykowane to po co pytasz? ja i tak troszkę węższe bym założył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam profilaktycznie czy pójdzie na nich jeździć po polskich drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kupiłem A4 b8 w wersji S-LINE i są tam koła 18'' z oponami w rozmiarze 245/40, na drzwiach jest to jedyny rozmiar zalecany przy 18" czy na tą felgę z pięcioma ramionami w 18" można założyć jakieś inne opony? Chodzi mi o węższe. Czuć opór i wydaje mi się że ta a4 sporo pali. Wcześniej miałem passka z tym samym silnikiem i też CR i jednak sporo mniej palił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj 225/45 i będziesz zadowolony, taka opona na feldze 18" fajnie wypełnia nadkola zwłaszcza jeżeli zawieche masz 1BE no i felga max 8J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą pasować idealnie chociaż moim zdaniem kiepsko wygląda 225 na 8,5J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy opona 235/40/18 to duża różnica pomiędzy 245/40/18

Pytam bo musze kupic 2 opony a różnica cenowa to pomiędzy tymi dwoma to 170zł na 2 sztukach

Może mi jeszcze ktoś podpowie jakie opony wybrac Vredestein ultrac sessanta czy continental contact sport 3 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy opona 235/40/18 to duża różnica pomiędzy 245/40/18

Pytam bo musze kupic 2 opony a różnica cenowa to pomiędzy tymi dwoma to 170zł na 2 sztukach

Może mi jeszcze ktoś podpowie jakie opony wybrac Vredestein ultrac sessanta czy continental contact sport 3 ??

mam założone na swoich felgach 18'' właśnie opony 235/40 vredy ultra sesanta, jestem bardzo zadowolony z tego rozmiaru,na początku też zastanawiałem się nad doborem szerokości opon ,wybrałem 235 i nie żałuje,(według kalkulatora opon mieści się w granicy ),jeżeli chodzi o opony to ultra sessanta w każdych warunkach zasługuje na pochwałę, sport contact też miałem kiedyś i powiem że do vredów nie mają porównania,zwłaszcza na deszczu lub mokrej nawierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam opony Pirelli w swoim audi 255/35R19 i dziś się okazało ze nie są idealnie okrągłe. Jedne są 0313 a drugie z końca 11 roku. Ktoś miał taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak nie są idealnie okrągłe? Trochę dziwnie to brzmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadził w wyważarkę i jak zakręciła to było widać że nie jest okrągła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy felgi 19" ET 35 i opona 245/40/ZR19 wejda do A4 B8 lift 2012 model 2013r . zawieszenie seryjne,

proszę o odpowiedz ,Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy felgi 19" ET 35 i opona 245/40/ZR19 wejda do A4 B8 lift 2012 model 2013r . zawieszenie seryjne,

proszę o odpowiedz ,Dziękuje

wejdą bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przypadkiem nie za wysoki profil? W b8 przedlift do 19 cali wchodzi 245/35 i wg przelicznikow jest praktycznie idealne z seryjna 225/55 r16. No chyba, ze w polifcie jest inaczej niż w przedlifcie ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdą bez problemu i będą dobrze wyglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie 255/35R19 ja takie mam na feldze 8,5". Warto Micheliny Sporty 3 założyć? bo na wiosnę będę musiał zmienić.

I co na zimę? 17tki czy 18tki? Najchętniej jakiś komplet z felgami S-line bym kupił, z w miarę oponami na 2-3 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przypadkiem nie za wysoki profil? W b8 przedlift do 19 cali wchodzi 245/35 i wg przelicznikow jest praktycznie idealne z seryjna 225/55 r16. No chyba, ze w polifcie jest inaczej niż w przedlifcie ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

no tak 225/55/16 to seria i na takich stoi, mam do kupienie w super cenie felgi z oponami 245/40/ZR19" i 245/45/ZR19" jakby było blisko to bym podjechał i przymierzyl ,tyle że to jest w DE i znajoma mi osoba moze mi wysłac -zwrotów nie ma:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...