Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Za te pieniądze kupisz ori 18"

Tyle ze trzeba myśleć o dystansach. Ori et to 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się doradzić was forumowiczów jakie felgi zakupić do a4b8 dodam że zawiecha obniżona fabrycznie.Nie wiem jak to będzie wyglądać czy nie będzie wystawiać lub się schowa.Dodam że jeżdżę w 95% po mieście (same koleiny i dziury):facepalm:

100.jpg

225/45/18 et 39 8J

200.jpg

225/50/17 et 47 8J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat - widzę w innych wątkach że wasz wybór pada głównie na 18" i większe, ale pytanie czy większy rozmiar felg i niższy profil opony nie będzie powodował szybszego zużycia się zawieszenia? dylemat byłby mniejszy gdyby od czasu do samochodem nie jeździła baba :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę w 95% po mieście (same koleiny i dziury):facepalm:

A więc polecam najmniejszy rozmiar z największym profilem jaki jest we wlepce w B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno zawiecha bardziej dostaje na profilu 40 niż 50 to wiem.Też widzę że każdy daje 18 więc się zastanawiam.Nie wiem jak to będzie wyglądać na 17 czy nie będzie za głęboko siedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie się jeździ. U mnie drogi są średnie więc 18 bym nie założył wybór padł na 17 i nie zauluje. Wygląd wyglądem ale dentysta też drogi a na 18 plomby szybko wypadają hahaha ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" do B8 to 225/45 lub 235/40

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

ET47 odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" do B8 to 225/45 lub 235/40

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

ET47 odpada

Et 47 tyczyło się 17 a 18 mają et 39

A jak myślisz bardzo będzie na 17 felga w środku czy lepiej 18 wziąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym B8 siedzi 245/40/18 tył , a przód 235/40/18 zawieszenie S-line czyli to samo co u Ciebie:wink: jak na taki profil i felgi dla mnie jest dość wygodnie..lecz bardziej celuj w coś węższego...jakieś 225/45 nie powinno być tragedii.

DSC_1109.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest już dystans +20mm przy feldze 8Jx18" ET47...wreszcie wygląda to tak jak powinno:thumbup:

avejymy8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem coś 225 45 18 szkoda felg na te drogi i zawieszenia.Albo dać 225 50 17 tylko wizualnie będzie pewnie nie ciekawie

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

A 18 et 47 8j podejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie z ET 47 raczej szału nie będzie jeszcze w budzie b8 :wink: wszystko się kręci wokół tego co chcesz osiagnąć i na czym Ci zależy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans 20mm + koło 225/45 R18 i jest miód malina...tak to będzie wyglądało:

hy6y6y2u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio mnie kusi żeby kupić i założyć felgi 18 - calowe tylko pytam czy bez problemu podejdą takowe

ALUFELGI 18'' AUDI A4 A6 A8 + OPONY 245/40R18 (4120211043) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

komentarze mile widziane albo oferty :wink:

pozdro ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga fajna trochę wzór oklepany ale ujdzie. Ale opona 245 za szeroka. Max szukaj 225/45/18.

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

Edit:

Dopiero spojrzalem że masz b8. Zdecydowanie koło nie pasi do b8. Celuj we wzory s5 rotory itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 19 są kox. Mialem pisać żebyś całował w 19. 18 w b8 wyglądają jak kolpak http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/galeria-b8-zdjecia-filmy-234141/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...