Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otrzymałem "w spadku" Felgi 17" o te:

Original Felge 8k0601025c8z8

Aktualnie mam a4 b8 z 16" 215/55 zimowe kółka.

Na te 17" chciałbym wrzucić oponę 235/55 (aktualnie na 17" są 245/45). O miejsce w nadkolu się nie martwię, bardziej martwi mnie fakt dużą różnicą w zmianie wielkości całego koła. Jak taka sprawa wygląda w praktyce lub jaki inny rozmiar opony polecacie? Od razu mówię że profil 40 mnie nie interesuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otrzymałem "w spadku" Felgi 17" o te:

Original Felge 8k0601025c8z8

Aktualnie mam a4 b8 z 16" 215/55 zimowe kółka.

Na te 17" chciałbym wrzucić oponę 235/55 (aktualnie na 17" są 245/45). O miejsce w nadkolu się nie martwię, bardziej martwi mnie fakt dużą różnicą w zmianie wielkości całego koła. Jak taka sprawa wygląda w praktyce lub jaki inny rozmiar opony polecacie? Od razu mówię że profil 40 mnie nie interesuje.

Pozdrawiam.

225/50/17 takie chyba AUDI zaleca i takie miałem na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy 19" przy standardowym zawiasie ma sęs ? Czy nie zrobi się z tego "koza" ??? Ciągle się zastanawiam czy kupić te rotory 19 czy 18 cali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęs nie, sens tak :wink: srednica kola niewiele sie zmienia w 18 vs 19, a duza fela wyglada naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęs nie, sens tak :wink: .
oj....:wink: Tylko poważnie takie mam dylematy bo niejednokrotnie widziałem autka z dużym kołem które wyglądały komicznie... (przerost formy nad treścią - czy jak to się tam mówi)... I po prostu nie chce przesadzić... fajnie było by zobaczyć jak wygląda taka 19" w b8 na "normalnym" zawieszeniu, a tu gdzie nie spojrzę to jakieś S-line... Dlatego może dla niektórych głupie pytanie ale uważam że jak najbardziej ma sens - :wink: (teraz dobrze) hihi... :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz. Dla mnie 19" na normalnym zawiasie wygląda średnio. Jak dla mnie mx to

18". Zresztą nawet 17 z dobrym et robi robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupione 18" do tego opona 245/40 czyli prawie idealny zamiennik dla 225/55/16 Jak bedzie co pokazać to zapodam foto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4269b1224b6cb153m.jpg

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

c656ebac9965690fm.jpg

faa680aaf91cc62fm.jpg

da9af0d2d77ff127m.jpg

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Ori 19 z ET33 już na aucie - muszę się przyzwyczaić bo strasznie małe te koło - ale jak się toczy to :kox: 20 wymięka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długim oczekiwaniu na dystanse , dzisiaj moje koła także doczekały się założenia

18/8J/et 47 + dystanse eibach 20mm przód +tył / opony 235/40/18 vredestein ultra sessanta

P1100024.jpg

P1100029.jpg

P1100038.jpg

P1100046.jpg

P1100049.jpg

P1100051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie, ile można czekać? Generalnie miód malina...pięknie siedzi. Seba mam prośbę, wrzuć jak możesz fotke przodu z dystansem, bo ja się teraz zawiesilem :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze fota przodu pliss.

Poza tym bomba. To jest najladniejszy wzór do 8k0.

Pa. Który model eibacha kupiłeś i podaj jakieś pewne źródło zakupu. Teraz to wszystko podrabiają wiec wole dopytać. Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błysk reakcję, tak tylko mi się wydaje czy lekko felga wychodzi poza obrys błotnika? Ogólnie mega kozak:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błysk reakcję, tak tylko mi się wydaje czy lekko felga wychodzi poza obrys błotnika? Ogólnie mega kozak:D

jest na styk, przykładałem waserwage i jest idealnie z błotnikiem, potem wrzucę jeszcze fotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wszystko jest Ok i nic nie obciera? Jaki masz zawias?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pomeczę trochę...testowałes może felgi bez dystansów, generalnie chodzi mi o to czy jest odczuwalna różnica w prowadzeniu auta z dystansami i bez? Jak wogóle autko się prowadzi? U nas tu mnóstwo kolein na drodze stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...