Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duże spalanie LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lovato

Opublikowano

O naprawdę wyczerpująca odpowiedz dzięki może cos więcej jaka listwa wtryskowych jaki komputer jaki reduktor do ilu koni

Opublikowano

U mnie jest BRC sequent 24 co do szczegółów to nie pamietam ale na calej butli w miescie przejade jakies 380 km;D

Opublikowano

11.5 l wiekszosc na autostradzie przy 140 km/h . Hany złote , ac czerwony qbox moc okolo 190 .

Opublikowano

mi w 1.8 spalanie około 10,5 litra autostrada średnia 11 przy 170 km/h

Opublikowano

Wow a lambda co pokazuje?? :)

Opublikowano

panowie mam takie pytanie . Zatankowałem za 55zł benzyny i było 10l ,przejechałem 115 km czyli wychodzi 8,5L/100km to czasem nie zamało jak na ADRa? dodam jeszcze ze opony 225/45 17 i autem jechało 2 osoby i dziecko 2 letnie.

Opublikowano

u mnie pokazuje zbyt uboga mieszanka czy coś takiego ale nie patrze na to :) wszystko sprawnę powymieniane i nic tylko jeździć ;) średnio na 44 litrach około 440 km ;)

Opublikowano

Mysle że da radę takie spalanie ogarnąć.

Ładny wynik :) . Sam bym tak chciał :) .

Opublikowano

panowie mam takie pytanie . Zatankowałem za 55zł benzyny i było 10l ,przejechałem 115 km czyli wychodzi 8,5L/100km to czasem nie zamało jak na ADRa? dodam jeszcze ze opony 225/45 17 i autem jechało 2 osoby i dziecko 2 letnie.

moim zdaniem normalne spalanie ;) ja jeże na 18 225/40 i w sumie podobnie wychodzi spalanie ;]

Mysle że da radę takie spalanie ogarnąć.

Ładny wynik :) . Sam bym tak chciał :) .

osobiście brałbym 1.8 T ale w B5 180 w Quattro bajka i spalanie jest o 1,5 litra większe ;D

Opublikowano

Nom moje b6 cieższe może dlatego spalanie wieksze .

Opublikowano

Nom moje b6 cieższe może dlatego spalanie wieksze .

b6 - 1365 kg

b5- 1285 kg

minimalna różnica

Opublikowano

Noto zubażam moją dziś hehehe

Opublikowano

To nie jest zle.Przez dwa lata nie sprawdzałem ile pali az do dzis i sie zdziwiłem bo zawsze myslałem ze ponad 10l spali

Edytowane przez rafal9119

Opublikowano

Ja to chyba nie umiem jezdzić ekonomicznie poprostu :)

Opublikowano

Ja to chyba nie umiem jezdzić ekonomicznie poprostu :)

zrób prosty test jedź ekonomicznie do 100 km/h przejedz 100 km i sprawdź spalanie bez gwałtownych przyspieszeń czy coś ;)

Opublikowano

Na fisie? :D nie wiem czy to ma sens :)

Fis na gazie pokazuje mi praktycznie to co na benie .

Opublikowano

Na fisie? :D nie wiem czy to ma sens :)

Fis na gazie pokazuje mi praktycznie to co na benie .

gdzie na FIS.. zatankuj do pełna przejedź 100km i po tym zatankuj ponownie do pełna i sprawdzisz ile masz spalanie ;]

Opublikowano

Ale ze mnie młot hahahaha :).

Opublikowano

U mnie też wychodzi 10L LPG na 100km. Zatankowałem do pełna, przejechałem dokładnie 160,1km i znów zatankowałem do pełna; weszło dokładnie 16,54L gazu. Instalacja założona 23.09; zrobione od tamtej pory 520km i spalanie się potwierdza :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.