Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piekne te felgi jak jeszcze nie mialem swojej S4 to myslalem o takich kołach ze kiedyś kupie. Masz orginały? ile kosztuja takie kołka? bo na allegro widzialemnowki za 2700 ale nie wiem czy orginal

Opublikowano
No pikna, fele fajnie współgrają z tym kolorem

co z tego że fajnie współgrają z tym kolorem - u mnie jakoś z tym kolorem nie współgrają :/

a są extra - też bym takie chciał :)

twojego auta nie widziałem

Opublikowano
  • Autor
Piekne te felgi jak jeszcze nie mialem swojej S4 to myslalem o takich kołach ze kiedyś kupie. Masz orginały? ile kosztuja takie kołka? bo na allegro widzialemnowki za 2700 ale nie wiem czy orginal

Oryginal jedynie w 19 calach wystepuje :P

Ja kupilem za 2700 wlasnie.

Fele do sprzedania za 2400.

Sprzedaje tez cale audi... ktos chetny??

Opublikowano
Ja kupilem za 2700 wlasnie.

Fele do sprzedania za 2400.

Z oponami? ;) Ile km na nich zrobiles?

Opublikowano
  • Autor
Ja kupilem za 2700 wlasnie.

Fele do sprzedania za 2400.

Z oponami? ;) Ile km na nich zrobiles?

Bez opon.

Kilometrow....moze 150 :diabelek:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja jestem chetny na audi :) i to powaznie.

Opublikowano
Ja kupilem za 2700 wlasnie.

Fele do sprzedania za 2400.

Z oponami? ;) Ile km na nich zrobiles?

Bez opon.

Kilometrow....moze 150 :diabelek:

Możesz przesłać na priv zdjecia felg ?

Opublikowano
  • Autor

Spadł śnieg...

22.jpg

Trzeba bylo zmienić na zimowki :twisted: :twisted: :twisted:

55.jpg11.jpg

33.jpg44.jpg

Najprawdopodobniej będę wysprzedawał graty od "S4'' czyli xenon , koła avusy , stare RS4 i zderzaki wraz z progami i listwami progowymi.

Ktoś wstępnie jest czymś zainteresowany??

Pozdrawiam

edit by: zdeniu

Opublikowano

dla mnie bajera, przyślij mi swój tel. na PW to pogadamy :a4fan:

Opublikowano

fajnie w śniegu wygląda... :cool: choć grill mógłby być bardziej zaśnieżony, hehehehe

byłbym chętny na kółka z S4 :wink:

Opublikowano

avant rulezzz :a4fan:

wysłałem PW :wink:

Opublikowano

bardzo cacy furmanka :a4fan:

choć na drugiej fotce urok autka został przyćmiony :wink:

zapodaj ceny wyprzedaży i kto wie ... :cool:

Opublikowano

Bardzo ładnie to wszystko sie prezentuje :wink:

A jesli chodzi o wyprzedaz to zrob liste co i za ile :smile:

Opublikowano
  • Autor

Niestety musze wysprzedac graty bo nikt nie docenia wkladu finansowego wlozonego w samochod.

Xenon 1800zl - stan idealny , nic nie klejone , uchwyty cale. Kupiłem nowe za 2200zl .

Moge sprzedac za 1300zl ale kupujacy musialby mi oddac swoje soczewki( warunkiem jest jedynie idealny stan lamp )

Relingi 800zl

Avusy S4 17 cali 2200zl

Koła od nowej RS4 kupuje jeden z klubowiczów :twisted: wiec prosze się o to już nie pytać.

Zderzaków narazie nie chce wystawiac . Jesli nawet bym sprzedawal to razem z progami i listwami progowymi a za to mało nie cenie ( szukałem wszytskiego okolo poltora roku ).

Narazie czekam na wasze propozycje.

Jak za drogo to....to trudno :wink:

W środe wystawiam graty na allegro.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Opublikowano

Cacy avancik mam nadzieje że mój w niedługim czasie będzie tak wyglądał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.