Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 bfb] traci moc na lpg


ahmed34

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Tak czytam te posty o dobrych i złych gratach do gazu to może mi podpowiecie czy gazownik mi dobre graty dobrał:

Reduktor acr 01 chyba taki

stag 4plus

wtryski Hana gold??

Z góry dzięki

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

aaa mam taki sam motor czyli BFB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak silnik w serii to graty OK , graty to połowa sukcesu , druga połowa to poprawny montaż i poprawne strojenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca , jak zamontujesz wtryskiwacze zbyt wydajne to pojawi się problem z przylewaniem na wolnych obrotach . Do serii założyłbym Hana gold/ barracuda , a pod 200 KM niestety musi być Hana niebieska/ Napoleon. Elektronikę masz w wersji ECO gdzie brak dodatkowych korekt , reduktor jak założysz np. Ac czerwonego żeby mieć z zapasem pod program - może być , ale jak przyjdzie zejść z ciśnieniem bo zamontujesz zbyt wydajne wtryskiwacze to Ac R01 nie lubi zbyt niskiego i będzie przylewać , szarpać itd.

Ja to widzę tak Ac r01 czerwony/Romano , Barracuda - po programie sprawdzić co wyjdzie i albo system wystroić na wyższym ciśnieniu , albo wymienić wtryskiwacze na wydajniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz śrubkę która trzyma kolanka wodne i w jej miejsce wkręcasz czujnik , można też wywiercić otwór i nagwintować , ale gwarancji wtedy brak .

Najlepiej cyknij foty z pod maski i prześlij mi na PW , może tam jest więcej do poprawki np. nawierty kolektora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem wtryski czerwone ac, kme silver turbo zrobilem adaptacje na postaju i wychodzi blad za slabych wtryskow i auto chodzi tak do 4 tys obrotow i puchnie. jak mozemy sie umowic na strojenie? jestem z bytomia wiec mam blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń jutro po południu , coś pomyślę , mam teraz dwa auta do skończenia , może gdzieś Cię wcisnę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy , polecam się na przyszłość :wink: Pamiętaj że to jest zrobione żebyś mógł na razie jeździć .

Ogarnij jeszcze sprawy o których rozmawialiśmy to będzie jeździł jak na PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...