Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grzane dysze spryskiwaczy kiedy sie zalanczaja ?


team111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zauwazyłem ze mam grzane dysze spryskiwaczy czy wystepuje to w kazdej b6? i kiedy załancza sie ich grzanie? czy grzeją cały czas? czy może załanczaja sie z tylną szybą i lusterkami czy jeszcze jakioś inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysze grzeją na 99% po przekręceniu zapłonu czy cały czas albo jak długo to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki za odp czyli rozumiem ze grzeja cały czas bez wzgledu na temperture zewnetrzna (a tak z czystej ciekawosci ktos sie moze orientuje do jakiej temperatury sie podgrzewają?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a nie jest to przypadkiem jak w b5 że podgrzewanie włącza się poniżej +5 stopni na zewnątrz i wtedy załączają sie automatycznie grzane lusterka, dysze sprysków i wkładki zamków w drzwiach. bynajmniej u mnie tak jest że jak spadnie temp. poniżej +5 to lusterka się grzeją i cała reszta ale tylko na zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w b6 jest inaczej poniewaz grzane lusterka z tego co wiem automatycznie sie nie załanczaja tylko razem z podgrzewaniem tylnej szyby a co do dysz spryskiwaczy to nie wiem stad moj post na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem w "madrej" ksiazce :wink: tylko sprawa tyczy podgrzewanych spryskiwaczy lamp przednich zasilanie idzie ze stacyjki - bezpiecznik nr3 wiec byc moze spryskiwacze szyb sa podpiete tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w b6 jest inaczej poniewaz grzane lusterka z tego co wiem automatycznie sie nie załanczaja tylko razem z podgrzewaniem tylnej szyby a co do dysz spryskiwaczy to nie wiem stad moj post na ten temat

takie coś było tylko w b5.....później już tylko automatycznie po zapłonie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem w "madrej" ksiazce :wink: tylko sprawa tyczy podgrzewanych spryskiwaczy lamp przednich zasilanie idzie ze stacyjki - bezpiecznik nr3 wiec byc moze spryskiwacze szyb sa podpiete tak samo

Podgrzewane dysze spryskiwaczy lamp? Jesteś pewien, że coś takiego jest?

Jakiś czas temu zmieniałem spryska i żadnego kabla nie widziałem, tylko przewód wodny.

Etka też podaje tylko jeden rodzaj spryska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem ze grzeja cały czas dysze spryskiwaczy szyb? ja nie mam spryskiwaczy reflektorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...