Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zadowolona:thumbup1:

Nie jestem do końca przekonany do koloru felg.

Podobają się głównie dzieciom i dziewczynom:wink:

W porównaniu do B6 to ten samochód lata, tyle że nie hamuje - jeszcze.

Opublikowano
Zadowolona:thumbup1:

Nie jestem do końca przekonany do koloru felg.

Podobają się głównie dzieciom i dziewczynom:wink:

W porównaniu do B6 to ten samochód lata, tyle że nie hamuje - jeszcze.

To 312 jeszcze nie założone?

Na B6 znając życie też przyjdzie pora :naughty:

Co do felg sie nie wypowiadam bo pamiętasz nasze dywagacje na temat gustów :polew: Powiedzmy że kolor jednym sie podoba innym nie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dziś dopiero zaciski i jarzma przyszly, tarcze i klocki beda na poczatku przyszlego tygodnia. W weekend i tak bym nie zamontowal bo ide na wesele:kwasny:

Opublikowano

w sumie wygląda ciekawie, dla kobity w sam raz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W sobotę strojenie, więc wcześniej wymiana filtrów (kupione wcześniej) i oleju (i filtra oleju).

Nuuuda, zawsze Motul, zawsze pełny syntetyk:decayed:

IMG_4172.jpg

A także hamulców z przodu na 312mm. Tarcze gładkie Zimmerman, klocki Ferodo Premier, płyn hamulcowy Motul RBF600

IMG_4176.jpg

Jak zawsze na dzik-a można liczyć:thumbup1:

Opublikowano

Ty serio jesteś chory :polew: Miód panie :naughty:

Opublikowano

ciekawe ile wypluje

Opublikowano

312 aby założyć potrzebujesz także zwrotnice ;) 280 czy 288 już nie pamiętam mają jarzma na stałe z zwrotnicą ;)

Opublikowano

ładną masz tylnią belke :wink:

Opublikowano
312 aby założyć potrzebujesz także zwrotnice ;) 280 czy 288 już nie pamiętam mają jarzma na stałe z zwrotnicą ;)
on o tym wie ze do 312 inna zwortnica
Opublikowano
  • Autor

Do przejścia z 288 na 312 w ASZ potrzebne są:

- standardowo tarcze, klocki, plyn

- jarzma, których kupienie w dobrej cenie graniczy z cudem (stąd zakup zacisków i jarzm).

Przy przejściu z 280mm na 312mm trzeba zmieniać zwrotnice. Z 288 na 312 nie.

Opublikowano

Sobota minęła, ile tam wypluło?

Opublikowano
Sobota minęła, ile tam wypluło?

Korbe wyplulo i cisza :wink::kox:

Opublikowano
  • Autor
Sobota minęła, ile tam wypluło?

W warunkach drogowych nie udało się shamować finalnego wyniku. Soft bezdymny, doładowanie na poziomie 1.8. Hamowany przy ponad 30 stopniach, Spanky mówi, ze było 31.5 a fis, że 34.

IMG_4180.jpg

Ten setup był jeszcze poprawiany ale tak jak piszę, nie mamy finalnego pomiaru.

Na dniach uwalniam wydech i będzie korekta:naughty: dlatego min. odpuściliśmy finalny pomiar.

Opublikowano
Sobota minęła, ile tam wypluło?

W warunkach drogowych nie udało się shamować finalnego wyniku. Soft bezdymny, doładowanie na poziomie 1.8. Hamowany przy ponad 30 stopniach, Spanky mówi, ze było 31.5 a fis, że 34.

http://s12.postimg.org/udww49wr1/IMG_4180.jpg

Ten setup był jeszcze poprawiany ale tak jak piszę, nie mamy finalnego pomiaru.

Na dniach uwalniam wydech i będzie korekta:naughty: dlatego min. odpuściliśmy finalny pomiar.

Jarzma pod 312 z krawata siada do 8L?

PS pamietasz o fotkach i sprezarce? :wink:

Opublikowano

Armi, pisałem na fejsie, ale nie odpisałeś. Duża różnica względem samego programu?

Opublikowano
  • Autor

Jak siedzę w necie korzystając z telefonu to co raz coś przeoczę.

Różnica jest bardzo duża przy większych prędkościach ale i dół jest mocny. Chip dał te 30KM, obecna modyfikacja trochę więcej.
Czuć różnicę, zdecydowanie. Wcześniej było tak, że A3 jechała od dołu ale w trakcie wyprzedzania, powiedzmy w połowie czuć było, że słabnie a tu nie. Ciągnie równo.

Przypadkowa sesja ^_^

DSC8932.jpg

DSC8938_kopia.jpg

DSC8933.jpg

DSC8932.jpg

IMG_9360_3888_x_2592.jpg

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Armi super foty, chciałbym takie :banan:

Opublikowano

Pięknie się błyszczy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja również chciałbym mieć takie foty :D , auto cudo miód i malina

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.