Skocz do zawartości
IGNOROWANY

symbol świec żarowych do podgrzewania płynu w układzie chłodzenia


wpz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mógłby mi ktoś podać symbol świec podgrzewających płyn w układzie chłodzenia w silniku AJM.Rozpędziłem się i kupiłem 7 świec takich do głowicy bo gdzieś wyczytałem że są takie same.Chodzi mi o te trzy sztuki wkręcane w taki kruciec z tyłu silnika .Miałem ją wykręconą w ale nie pomyślałem żeby zmierzyć , ani spisać symbol bo płyn lał mi się po rękach.Te są na klucz 12.

---------- Post dopisany 18-12-2013 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 17-12-2013 at 14:37 ----------

Pozwoliłem sobie odpowiedzieć,może komuś się przyda. Symbol świec Beru GN 928-przewód na fajkę jub GN 857-przewód na śrubkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie we wszystkich oprocz aut z automatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest rocznik 2000 modelowo 2001 AJM 1.9 PD i jest podgrzewacz świec cieczy chłodzącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jakim czasie od odpalenia jest odczuwalne poprawne działanie ? W innym samochodzie chwile po odpaleniu czuję wyraźnie cieplejsze powietrze z nawiewów. Czy jest ktoś w stanie jasno wytłumaczyć mi (może jakieś foto) gdzie znajde to ustrojstwo i jak w łatwy sposób zdjagnozuję jego poprawne działanie ?

Pogrzebałem i znalazłem. Wychodzi na to, że mam wstępne podgrzewanie. Czy mógłby ktoś udzielić kilku wskazówek, w jaki sposób zdiagnozować prawidłowe/nieprawidłowe działanie systemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...