Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno telewizora


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma portu USB kory pociagnie dysk 3,5 o pojemnosci 1TB lub 1,5TB. Sam chcialem podpiac dysk 3,5 do kompa i nie ma najmniejszej szansy bez zasilania. wiadomo dysk bez zasilanie jest wygodniejszy bo nie trzeba sie bawic z kablami.

Kolego dziwne, ale u mnie na dobrym kablu USB 3.0 dysk zewnętrzny ADATA o pojemności 1TB chodzi bez problemu przy telewizorach samsunga ES6800 i F6800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz okulary na baterie to aktywne, pasywne nie ptorzebuja nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis podlaczylem dysk 1Tb do nowo zakupionego telewizora. dysk oczywiscie bez zasilania i co najlepsze nie wiedzialem ze posiada USB HDD ktore jest dodatkowo zasilane pradem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej firmy kupiłeś dahj znać ewentualnie podeślij linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie najlepiej kupic cos z segate lub wd. Za 1tb zaplaciesz gdzies 269-299 zl

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na stronie producenta najnowszej aktualizacji oprogramowania i zaktualizuj. Później weź odinstaluj aplikacje zalukaj.tv. i ją zainstaluj ponownie z APS

a teraz ja zapytam ma ktoś podpięty dysk zewnętrzny np 1TB i czy lepiej jak ma swoje zasilanie czy też nie możecie coś polecić

Kolego ja do swojego TV Samsung UE46F6770 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

zakupiłem dysk bez własnego zasilania i jest zadowolony (dysk jaki zakupiłem to WD Elements Portable 1TB + ETUI (WDBUZG0010BBK-EESN) - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD)

Filmy w jakości HD i 3D bez większego problemu (raz miałem problem z synchronizacją obrazu z dźwiękiem, ale wynikało to z jakości filmu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary model, z 2011/2012 jedyne co to dobra cena może byc.

Ale do czego to potrzebujesz ? Ogólnie średni model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to stary smart i on nie ma wszystkiego co seria f, ba na dniach wychodza nowe serie samsunga takze poczekaj jeszcze moment i zobacz wtedy. Ja akurtat pracuje w konkurencji euro - me.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to stary smart i on nie ma wszystkiego co seria f, ba na dniach wychodza nowe serie samsunga takze poczekaj jeszcze moment i zobacz wtedy. Ja akurtat pracuje w konkurencji euro - me.pl

Tylko ze dla mnie priorytetem jest takze cena:wink: a dokladac 500zl dla kilku pier**l do telewizora w sypialni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam 500zl, kup sobie 32f5300 tv majacy tez wszytko ze smart hub 2013 bo ten z 2012 jest bardzo kiepski i wolny.

Kup sobie tv na stronie electro.pl wlasnosc me.pl

Lub na ole ole wlasnosc euro rtv, neo24 czyli neonet itp.

Po trzecie f5300 ma wyglad one design czyli jest fajnie "cienki" a seria eh jest gruba i to bardzo jak te pierwsze lcd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam 500zl, kup sobie 32f5300 tv majacy tez wszytko ze smart hub 2013 bo ten z 2012 jest bardzo kiepski i wolny.

Kup sobie tv na stronie electro.pl wlasnosc me.pl

Lub na ole ole wlasnosc euro rtv, neo24 czyli neonet itp.

Po trzecie f5300 ma wyglad one design czyli jest fajnie "cienki" a seria eh jest gruba i to bardzo jak te pierwsze lcd.

darek

podpowiedz

co brac za jakies 3 tysie

rozwazam 46 cali samsunga 46'' Samsung UE46F6500 3D FHD 400Hz DOSTAWA GRATIS (4034422076) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

albo 47 lg LG 47LA691S 3D SMART TV FULL HD LED 400 HZ_FV 23% (4038902216) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ma byc 3 d, lekkie okulary

co zasugerujesz?

czy w ogole zmienic trop?

tv do pokoju dziennego, wiec cos w miare ladnego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lg to tv wszystko mający ale znowu u nich jakos wykonania itp pozostawia do życzenia choć to niezłe zabawki bo matryce od nich biorą do panasia i do sonego. Plus za 3d bo okulary pasywne i kupuje sie tanio.

Samsung plus za smart tv i tam samsung jest numer jeden. Okulary wciąż drogie bo aktywne czyli okulary maja barteroe itp ale nie będę sie rozpisywać co i jak na temat działania różnicy pewnie za dużej nie zauważysz :)

Myśle ze spójrz jeszcze na panasonica et60 (okulary pasywne czyt. Tanie) godny tv, możesz tez patzec na samsungi f6500, f6400 lub f6320 i ten jest super tylko nie ma sterowania głosem. Na hz nie patrz bo powyżej 200 to ściema :)

I na końcu patrz sobie na Lg.

Sharp sobie odpuść całkowicie sezon 2014/2014 to kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrząc na te dwa telewizory pod katem tylko 3d to który daje lepszy efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt lepszy na aktywnych czyli samsung, ale czy naprawde kupujesz tv dla 3d? bo dla mnie to porażka i technologi dla bajek dzieci.

Priorytet smart tv na dzień dziś w tv bo ani telewizja 3d ani nic innego nie będzie w życiu z tym 3d. teraz era 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na ten model

TV 3D LG 47LA691S SMART 400Hz Pilot MAGIC,6xOkular (4066388184) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jak zły, to proszę powiedzcie

zaczęto odliczanie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... ciekawe informacje są w tym wątku :-)

Zastanawiam się dlaczego nikt z Was pod uwagę nie bierze dobrego plazmoka ;)

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Może to jest alternatywa na genialny obraz oraz technologię 3D eeee... no i 50 cali

TV 3D PANASONIC TX-P50VT50 MPEG-4 FULL HD HDMI (4049230868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...