Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 8L by DASH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam na imię Mariusz, jestem z Radomia i jestem od 4,5 roku szczęśliwym posiadaczem AUDI A3.

Zacznijmy od tego, że moja A3 miała 3 wizualne odsłony, pod maską drzemie wolnossący silnik 125 KM, który nie jedzie, pali jak smok i modyfikacji mechanicznych na nim się nie da zrobić. Ale skoro nie jedzie, to niech chociaż wygląda.

Z grubsza dokonane mody przeze mnie przez czas uzytkowania opiszę poniżej:

No to zaczynamy:

Model:

Audi A3 8L rocznik 1998

Silnik:

125KM AGN

Modyfikacje mechaniczne silnika:

Brak

Fabryczne wyposażenie:

-system BOSE (radio Concert, 6 głośników, wzmacniacz, dwudrożny subwoofer, zmieniarka 5cd)

-podgrzewane fotele z regulacją lędźwiową welur

-ABS/EDS

-Klimatronic

Zawieszenie:

-seria (było)

-EIBACH PRO KIT (było)

-H&R KIT (było)

-Zawieszenie gwintowane MTS (jest)

Koło:

-17” sline ET42,5 7,5J z oponą 225/45 (było)

-18” sline ET33 8J z oponą 225/40 (było)

-18” RH ZW3 8,5J przód i 9J tył, rotor pomalowany na biało, do kompletu opony 215/35 + dystanse zmienające rozstaw 5x112 na 5x100

Nadwozie:

-zderzak przód:

  • zderzak przedlift przód (było)
  • zderzak polift przód – dokładka z halogenami, grill, zaślepki sprysków (było)
  • zderzak S3 (ramka grilla pomalowana w piano black, tak samo blenda na kratki)

-zderzak tył:

  • zderzak przedlift (był)
  • zderzak S3 z blendą pomalowaną w piano black

-duże prawe lusterko

-lampy poliftowe z pomalowanymi środkami w czerń

-lampy tył polift (w obecnej chwili przyciemnione folią 3M)

-białe kierunki (także przyciemnione folią 3M)

-wycieraczka tył VW GOLF 5

-lotka S3

-kolor fabryczny LZ5L (granatowy metalik) – tu największa zmiana – auto oklejone folią ORACAL w biały połysk + dach, lotka, listwy na drzwiach, lusterka ORACAL czarny połysk

-końcówki wydechu ORI S3

Wnętrze:

-kierownica czteroramienna (było)

-kierownica trójramienna (było)

-kierownica trójramienna zmodyfikowana (ścięty dół, obszyta skórą gładką + perforowaną z szyciem białą nicią, wymodelowany chwyt na kciucki)

-pełny komputer FIS

-gałka s-line w skórze perforowanej z przeszyciem ala RS3 białą nicią

-Recaro czarne z pełną elektryką, regulacją odcinka lędźwiowego i podgrzewaniem

Plany:

-AUX w konsoli przód

-xenon lift

-Obszycie boczków skórą oraz klapki podłokietnika

Kilka zdjęć:

K01.jpg

_MG_7762_3_4_fused1.jpg

_MG_7765_6_7_fused.jpg

_MG_7774_5_6_fused.jpg

aaa4.jpg

SAM_1129.jpg

SAM_1133.jpg

SAM_1131.jpg

20130819_184721.jpg

uploadfromtaptalk1373221393803.jpg

Pozdrawiam!

Opublikowano

Wiadomo - klasa :decayed: RH zostają na następny sezon czy jak? Jak dobrze kojarzę to pisałeś coś, że chcesz sprzedać :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Felgi zostają, bardzo mi się podoba ten wzór, miałem obawy co do ewentualnego spasu, bo po zakupie okazalo się, że może być różnie, ale chyba wszystko idzie w dobrą stronę :)

Opublikowano

Brakuje zdjęcia w pokrowcu:tongue4: joke

Co tu komentować, jest kocur:naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

co nie? :naughty: mogę zarzucić fotę jak potrzeba :naughty:

Opublikowano

A nie masz w planach ogarnięcia polifta w środku albo swapa? :kox: Więcej do szczęścia nie potrzeba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

O swapie raczej nie ma mowy :)

Opublikowano

Ogladalem juz na innym forum ale nie widzialem wczesniej ze RH jest na dystansie zmieniajacym rozstaw

teraz pytanko jakie Et maja fele na przodzie i ile mm dystans?

:hi:

Opublikowano

kox z zewnątrz, ale w środku kiera i mieszek to mi się w ogóle nie podoba... :wink:

Opublikowano

ja tam żadnej różnicy nie widzę :eusathink:

:decayed:

auto kosa! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

arre poprzedni właściciel zamieszał coś z bebnami i rantami, z przodu jest dysans 35mm, z tyłu jescze nie wiem, mam 20mm bede dobierał jak przyjdzie wiosna. ET jest blizej nie znane, bo to z bębna nijak sie ma do rzeczywistości.

Opublikowano

mój faworyt na forum a3 :thumbup1: piękna jest, czekam na foty wnętrza po wrzuceniu recaro :kox:

Opublikowano

szkoda tylko że ... 1.8

aż się prosi o inną jednostkę ... poza tym jest :slina:

Opublikowano

Paniczu auto kosa:kox: Szkoda, że przedlift i słaba motorownia:kwasny:

Opublikowano
arre poprzedni właściciel zamieszał coś z bebnami i rantami, z przodu jest dysans 35mm, z tyłu jescze nie wiem, mam 20mm bede dobierał jak przyjdzie wiosna. ET jest blizej nie znane, bo to z bębna nijak sie ma do rzeczywistości.

to bogato zamieszal... ja przy 18 8,5 i et30 nie moge sie zmiescic z 15 mm przejsciem z 5x100 na 5x112

Opublikowano
  • Autor

nawet sie nie chce denerwować :naughty:

w każdym razie tak na dystansie 20mm wygląda tył, z delikatnie skreconym gwintem:

SAM_1388.JPG

SAM_1394.JPG

a tak wygląda przód na 35mm i gwint skrecony na max:

20131123_101359.jpg

20131123_101408.jpg

20131123_101346.jpg

Chce wyjechać na konkrecie na wiosnę więc helpery out przód, z tyłu regulacja out, stabilizator od S i krecimy w dół :naughty:

Opublikowano

do pierwszego przejechania przez próg zwalniający :grin:

Opublikowano

stabilizatora szukaj nie tylko od S - ja w ARY mam fabrycznie prosty :decayed:

zgrane fele z buda masz idealnie :slina:

Opublikowano

bardzo ładna - podoba mi się :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.