Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tablet w a4 b5


Hans47

Rekomendowane odpowiedzi

Kminilem jak zamontowac 10 calowy wyswietlacz z nawigacja do b5. Nie bede rozpisywal sie jak to zrobic bo zawiele roboty nie ma wystarczy wyciagnac sierodkowe kratki potem wyciecie brzeszczotem przegrudek. Sprawa jest na tyle prosta ze przez przypadek zakupilem tablet Sony Xperia S fart byl taki ze tablet ma akurat idealnie wrecz perfekcyjnie dopasowana szerokosc akurat padsujaca w otwor pozostaly po kratkach. Jest to sposob nie ingerujacy w konstrukcje deski a zarazem wpelni odwracalny wystarczy miec druga pare kratek. Podlaczylem sobie radio pod bluetooth i dzwiek z tabletu mam na odbiorniku i wielka nawigacje automapa polecam zakup tego tabletu on chyba zostal wyprodukowany z mysla o a4 b5 XD

DSC0176aunKF.jpg

DSC0177fsQAM.jpg

DSC0178aC3cB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł godny tylko, tracę w tym momencie cup holder a ja kocham pić kawkę w aucie :wink:

Jak trzyma się ten tablet, na czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie ciekawie, a jak wygląda to w dzień? I co zrobiłeś z przyciskami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem aby to zrobić profesjonalnie.Tablet zamiast radia 2din i 7 cali wystarczy.

U ciebie to trochę lipa, przyciski zasłonięte kratki usunięte itp.Już lepiej trzeba było uchwyt do szyby kupić.

Zobacz ten temat:

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=304221

Tapatalk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

file-104.jpg

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

file-105.jpg

file-100.jpg

file-97.jpg

file-87.jpg

file-73.jpg

file-71.jpg

file-65.jpg

file-64.jpg

file-57.jpg

file-52.jpg

file-45.jpg

file-27.jpg

file-25.jpg

file-21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby wam Tesla Motors nie wytoczyła sprawy za jumanie patentu :grin:

Tesla-Model-S-Interior.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale doj**ał :shock3:

A Ty Daniel też miałeś dobry pomysł, i ważne że Tobie pasi :wink:

Ale trzeba przyznać że przełożyłeś montaż tabletu ponad funkcjonalność pozostałych funkcji w aucie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w informacjach jest link do stronki gdzie jest opis jak gość to zrobił (ENG) :naughty:

Mnie akurat takie patenty nie kręcą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tablet trzyma ci tak na wcisk bez niczego na dziurach nie wypada a jak chce z czegos skorzystac to lekko go odchylam dolem w nocy tego nie widac ale mozna wciskac przyciski tylko ze ich nie widac calych ten kto zrobil to z tym karbonem to jakis profesjonalista i super to wyglada. Tylko ze ja uzywam tabletu jako dodatek i chce pozostac ze standartowym radiem nie chce zmieniac nic na stale. A uchwyt na szybe odpada poniewaz nie chce zagracac sobie szyby a widocznosc jest najwazniejsza. Zrobie jutro zdjecia za widoku no i jak troche posprzatam bo chlyw straszny sie zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zlacze obd2 na bt i karta aero 2 na 3g i masz kombajn :D 7 cali lepiej by chyba wygladal :-) pisze wlasnie z 10 calowego tabletu i nie wyobrazam sobie go w a4 u mnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne patenty na tablety w miejscu radia 2din, jednak do zwykłej konsoli(przedliftowej) nie za bardzo wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tu jest problem z tabletami potrzebuja duzo pradu przy ladowaniu 2.8a ladowarka usb nie pociagnie ogolnie nie ma takiej mozliwosci chyba ze przetwornica. ale bateria tak dlugo trzyma ze nie ma takiej potrzeby caly dzien ogladania filmow sluchania muzyki czy nawigacji. Podlaczyl bym obdII jak bym mial niestety przedlift :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...