Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ASJ] Audi S4 -> RS4


y0p5

Rekomendowane odpowiedzi

wytne katy i bedzie okej :decayed:

poza tym na seryjnym zawieszeniu jak byly dziury to tez zwalnialem, wiec nie ma roznicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dziurach się nie za***rdala, bo szkoda auta, po dziurach się toczy, a po ładnej drodze się jedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dziurach się nie za***rdala, bo szkoda auta, po dziurach się toczy, a po ładnej drodze się jedzie :decayed:

a po jakiej się zap**** :decayed: przecież nie piszę żeby kozę robił i zapierdzielał po dziurach jak dzik przez kukurydzę, tylko nawet do szybkiej jazdy po w miarę dobrej drodze (czyli bardzo mało w PL) taka gleba się nie nadaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqizzy ma duzo racji :decayed:

jak jade, bardziej skupiam sie na tym aby nigdzie nie przyje*ac, niz na samej jezdzie :decayed:

poza tym ma sentymenty do niskich aut i poprostu lubie to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze leży :jerk: Wycinaj katy i zobaczysz jaka będzie różnica, u mnie jest teraz jakies 4,5-5cm do ziemi, jeździ się w miarę:wink:

Jakie masz opony na BBSach? 225/35?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan 215/35 hankook, felga szeroka 8,5. Troche brakuje tego cala lub chociaz pół. Byly pod reka, no i przemawialo za nimi glownie to, ze bez problemu wejdzie wiekszy hamulec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan 215/35 hankook, felga szeroka 8,5. Troche brakuje tego cala lub chociaz pół. Byly pod reka, no i przemawialo za nimi glownie to, ze bez problemu wejdzie wiekszy hamulec :wink:

W 19" CH wygląda jednak dużo lepiej niż w 18"... 215 ja mam na 9" i jest to max na co bym to założył, na 9,5 już bym się bał trochę że mogę ją zgubić... Masz rację, CH ma super budowę pod większe heble, nie ma problemu że gdzieś coś będzie haczyć... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kozackie , podoba mi się jak cholera , ten felunek robi robotę no i jak jeździiiiii hmmmm. Pochwal sie lepiej jak wczoraj o tej porze doszedł Cię fiat 1.6 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem że dzisiaj nieźle oberwał :kwasny: szkoda auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja caly :decayed:

Czekam na rzeczoznawce i bede myslal co dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...