Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cyrk z wolnymi obrotami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja posiadam sprawną elektrykę pompki jakby coś. Do przelutowania dwa kabelki. Pompka na jedną rurkę.

Bodajże taka a4 b5 pompka centralnego zamka oryginal europa (4050842314) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie wiem dokładnie bo jestem poza domem do czwartku/środy.

BTW jak posiada się wtyczkę na 2 bolce a pompka ma 4 bolce to wszystko działa poprawnie (sam tak miałem) ;)

Opublikowano

elektryka mnie nie obchodzi jak ten krazek co tam jest i sie obraca w kolo takiego pierscienia -napedza go silniczek;p

Opublikowano

Wymieniał ktoś wężyk podciśnienia idący w ścianę grodziową od trójnika? Da się w ogóle dostać tam jakoś za tą uszczelkę na ścianie?

Opublikowano

no właśnie nikt tego nie robił, ale spokojnie jak sie zrobi cieplej i tak dalej biore się za to od środka wywale radio klimatronik schowek i się dowiem gdzie to idzie

Opublikowano

Wymienić część widoczną tego podciśnienia da się

wystarczy zastosować lacznik_4mm_1.jpg ze sklepu zoologicznego :decayed:

Opublikowano

mozesz to dac . zobaczcie moze ktos chce Nikon s3300 Sosnowiec

Opublikowano
Wymienić część widoczną tego podciśnienia da się

wystarczy zastosować http://www.driftshop.pl/shop/files/lacznik_4mm_1.jpg ze sklepu zoologicznego :decayed:

ja tak to zrobiłęm heh:P

Opublikowano
Wymieniał ktoś wężyk podciśnienia idący w ścianę grodziową od trójnika? Da się w ogóle dostać tam jakoś za tą uszczelkę na ścianie?

Mi się zdaje że albo pedał sprzegła albo hamulca :wink::naughty:

Opublikowano

eee no panowie szczerze nie wiem szukalem i nie znalazlem nic;p

Opublikowano

Chyba do Narni prowadzi :decayed:

Opublikowano

moze to jest dodatkowe ssanie jakby slabe bylo to musimy pomoc ;d:kox:

Opublikowano

hahahah :decayed: Taka rurka wychodząca z deski rozdzielczej:kox:

Opublikowano

już pisałem, znalazłem kiedyś info na jakimś forum,iz ten wężyk odpowiedzialny jest za recyrkulacja powietrza. Wystarczy, że ktoś tylko to sprawdzi i potwierdzi.

Opublikowano

zauwaz ze jak dmuchasz do niego to nie idzie nic a ciagniesz to zaciagasz wiec moze jakis zaworek tam jest ;p

Opublikowano

no to nie wiem, ale nie poddaje się sprawdze to kiedyś może :P

Opublikowano

Panowie nie macie moze miski olejowej na zbyciu;p

Opublikowano

IMG_2138_zps264fea96.jpg

IMG_2146_zps11742cd5.jpg

3-4mm blachy stalowej może Ci pomoże

podobno od duffiego takie cuda można załatwić

A miski... sam mam spawaną z 5 razy :kox:

Opublikowano

ja juz 3 wymienilem 2 spawalem teraz 3 sie spawa;p blache wlasnie robie :)

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

ten wezyk to tak myslalem ze dobry odkurzacz by byl z niego;p hahahahah

Opublikowano

Kiedyś w wv bora widziałem z 6mm blachy, jak mechanik olej wymieniał to mało nie spuchł jak zdejmował:grin:

Opublikowano

ja mam zespawana dzis odebralem a druga w zapasie przyjdzie moze w piatek;p i teraz czas na plyte:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.