Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cyrk z wolnymi obrotami


dardit

Rekomendowane odpowiedzi

waskivw zamowilem czujnik bo moj jakis taki rozleciany;p dzis cos moze pomodze ale jak by czujnik siadl to przeciez z vagiem by sie polaczyl prawa??

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

dawid_sc , jesteś chyba najbardziej pechowym człowiekiem świata :shock3:

Pechowy no masz racje .Dobrze ze na miejscu sie to dzieje bo bym oszlał jakby gdzies daleko;/

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

No i tak wymienilem kompa itd dalej echo ale jeden z klubowiczow podpowiedzial mi co i jak i jutro walcze :)

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

robertWs dzieki za sondy doszly . ale nie mialy byc za taka cene !!!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z kompem udało Ci się połączyć po wymianie ??

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

bo sama wymiana to nic nie da po trzeba jak sam wiesz sparować immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak:) jest ok:) tylko pali bezpiecznik wiec jutro ciag dalszy dzis odpuszczam bo cos spiernicze. moj komp dalem do naprawy itd wiec jak zrobia go itd to bedzie na sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie testowalem bo przeciez nie odpala ;/ walcze z palacym sie bezpiecznikiem pompy paliwa;/ jutro mam nadzieje ze bedzie cos wiadomo ale wiecie wole klientowi robic auto zeby bylo ok i kase miec jak siedziec przy swoim i nie miec nic procz kosztow dzis doszly kolejne 330zl;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulowana oplacalonsc tego interesu? Tańszy nie był by swap na 2.4/2.8 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj odpiołem krokówkę i szarpie dale no i obroty wariowały i ledwo co odpalił, tak wiec krokówka chyba sprawna, odpiołem jeszcze wężyk ten od map sensora w ecu to mi auto zgasło, to chyba przewody szczelne. Pozostaje tylko wymiana ecu.

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:22 ----------

tylko nie wiem nie ma być tak, że jak krokówka odpięta to nie powinien odpalić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak krokowy odpiety to zapali i bedzie dzialac . Jak cos wysle Ci ecu i sprawdzisz sobie tylko jak to zrobic zebym ja ani ty nie zostal wydymany:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , czy któryś z was wymienił cewkę ? na nową ?

Dzisiaj robiłem znajomemu seata którego serwisuję od ok 4 lat , wszystko wymieniane na markowe , czasami nawet na wyrost . Kolega zaczął skarżyć się na zamulenie i czasami szarpanie podczas przyspieszania , cewka wymieniana 2lata temu , kable Beru , kopułka i palec Bremi, świece NGK jednoelektrodowe ze zmniejszoną przerwą na 0,8 wymieniane na jesień , ostatnio wymieniałem uszczelke kolektora ssącego bo wypadał zapłon na jednym cylindrze (uszczelka od nowości ) sonda Lambda wymieniana też ok rok temu na dedykowanego Bosch-a i co po tych wszystkich zabiegach dalej poszarpuje przy przyspieszaniu , sam zgłupiałem. Załatwiłem cewkę na podmianę , d*pa dalej to samo , zgadnijcie co padło , dodam że auto już jeździ i nie szarpie :wink:

Odpowiem żebyście nie gdybali , padł kabel na 1 cylindrze ( BERU przebieg ok 5tys kilometrów ) więc panowie nie ma co wierzyć że coś tam było wymieniane i jest dobre , tylko trzeba przysiąść i działać .:wink:

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek ja juz wymienilem ostatnio wszystko na nowo :kox: teraz walcze z elektryka mysle ze wkoncu dojde tego i zakupilem nowy kolektor ssacy bo moj pekniety to wiesz moze tez dawac w palnik wiec mam nadzieje ze jeszcze dzien dwa i ogarne a nie chce robic fuszerki z elektryka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działaj , daj jakiś namiar gdzie majstrujesz to Cię może odwiedzę , często śmigam w tych okolicach:wink:

Ps. Miałem rację ?, kabelki zgniły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede sie przenosil na swoje wiec na dniach Ci podam namiar na mnie a z kablem to szukam dalej;p hahaha duzo ich jest a chce to zrobic dobrze bo nie jezdze blisko sc ze jak cos to dojde tylko sadze kilometry jak rolnik kukurydze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie ja juz sie smieje bo tyle mi zostalo ;p dobrze ze umiem sam robic ale wiesz nie kazdy wszystko wie i zrobi a druga sprawa Forum i np my stali obywatele otóż tego naj naj piekniejszego dzialu audi a4 b5 2.6 v6 dajemy sobie rade i sluzymy pomoca . Sam nie doszedl bym do wszystkiego Dzieki Jurek i Darek (Dardit) dalej zobaczymy jak sie potoczy . Ale humor mam i nie zamierzam go tracic;d wiecej tekstow do rozerwania burzach na PRIV hahahahahaaha:kox:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Sony_dark jak rozwazysz moja propozycje mysle ze dobra opcja na sprawdzenie to daj znac bo potem jak zapakuje wszystko do puszek itd to nie bedzie mi sie chcialo wyciagac a raczej nikt Ci nie uzyczy kompa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak uporam sie z szarpaniem, to jak coś można się do Was wybrac(do Jurka, albo Dawida jak robicie koło gazu) na zrobienie porządku z tym gazem??, bo ja do tych druciarzy co byłem to już nie pojade.

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Dawid napisałem na priva nie chce juz tu zaśmiecać i tak już tego troche jest :)

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

a powiedz ile taka naprawa kompa u tych twoich elektryków kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci podesle to sobie sprawdzisz moj :) tak jak gadalismy przez tel dzis:)

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 11:50 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2014 at 17:38 ----------

najlepszego chlopaki z okazji dnia kobiet niech wasze a4 chodza jak zloto ;p a moja dalej niech robi za pomnik ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki wątek : Audi A4 V6 2.6 Benzyna Skaczące obroty silnika!!! | Forum mechaników samochodowych

Ja bym sprawdzil czyjnik G62 czyli wskazania temp plynu chlodniczego bo to juz slynna usterka w VAG. Jak masz czarny to na bank walniety, Febi zielony tez lubi siadac. Ogolnie te czjniki to porazka, albo zle wskazuja, albo padaja clakiem:rolleyes:

Nie widzę wielkiego powiązania między czujnikiem a obrotami. Ale może to to?:slina: Człowiek który to napisał, nie jest jakimś laikiem (jak ja) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...