Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja A4/S4


dess75

Rekomendowane odpowiedzi

to ja już nic nie rozumiem , zadzwoń może do ASO , albo do gościa od którego kupiłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie takie ma na tabliczkach i tam gdzie kazaliście mi szukać poza tym w Briefie i doc wyrejestrowania też są takie same i co teraz? [br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 23:33 _________________________________________________dzwoniłam do aso a te barany w interwelmie to mają pojęcie jak świnia o muzyce dla nich rocznik 1997 to popierwsze bardzo stare auto a po drugie to mi powiedzieli takie głupoty że mi cholera szczenka spadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz poszperam na forum i w moich papierach :wink4: zobaczę skąd Ty to wzięłaś :polew: Ale ja polecam zrobić fotkę całej tej wklejki :wink4: Zaraz Ci pokażę jak ona wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są kody wyposażenia (zaznaczone na zielono) i tak wygląda wklejka:

audi14hq3.jpg

audi14hq3.9591a36ea2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro machnę tam fote i wrzuce zobaczymy wtedy ale zabiliście mi klina może powinnam to auto sprzedać? A tak mi się podoba...[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 23:43 _________________________________________________A co to to ABD R92 S5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko :wink4: nawet nie myśl o sprzedaży :polew: spokojnie... a jak je ocenili mężczyźni z Twojej rodziny, znajomi, fachowcy do których chodziłaś? Czym Ty się stresujesz? Ja tylko mówię, że masz grill i znaczek od Ski :good: A reszta? W czym problem? :) Ja nie widzę tu nic złego :wink4: Zrób fotkę tej wklejce i przy okazji ładne fotki tej pięknej srebrnej strzałeczce :kox: srebrne avanciki są najpiękniejsze, wiem co mówię bo ja też mam sreberko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadania było dużo ale chyba więcej zaskoczenia że ja stara wyga Hondziarska traz Audi jeździć będe oczywiście Hondy nie zdradziłam bo ją mam nadal i będę mieć .Ogólnie rzecz biorąc samochód robi wrażenie (ja jestem wzrokowcem ) i jak go zobaczyłam to musiałam go poprostu mieć.[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 23:52 _________________________________________________A co do fachowców to prawdziwych fachowców już nie ma wszyscy wyjechali na wyspy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :good: Pokaż ładniejsze fotki i wklej je do pierwszego posta :) żeby było łatwiej ją oglądać :) potem ładnie opisz jak najlepiej potrafisz, bo ten temat jest po to żeby się chwalić swoimi autkami :) Umiesz się chwalić? Hondą też się możesz pochwalić tu -> http://www.a4-klub.pl/smf/inne_marki-b75.0/ tak więc czekamy na foteczki i pozdrowionka! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uściślijmy sprawę ja mam obsesję na punkcie samochodów co do hond to przerobiłam każdą generację civic od 92r do 04 a accorda mam z 98 civica z 98 i teraz audice A4 i nie jestem w stanie z żadym się rozstać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolekcjonujesz autka? :kox: facetów też? :polew::tongue4: Polecam pogrzebać/połazić po forum i na bank coś znajdziesz :good: Tu jest masa informacji, posiedź do rana i dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o swoim autku :good: Polecam dział techniczny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiem tak :Audi A4 KLUB POLSKA jest duuuuużo bardziej przyjazne dla nowicjuszy niż Honda Śląsk i mówię to bez wazeliniarstwa bo wiem jak wy mnie tu super przyjęliście a jak Honda.Dziękuję serdecznie

Fajnie słyszeć takie miłe słowa :> To forum jest bardzo przyjazne, ludzie potrafią sobie pomagać nie tylko w takich sprawach, jak trochę bardziej opanujesz poruszanie się po tym forum to stanie się dla Ciebie czymś więcej niż tylko zwykłe forum :wink4: Z Twojej okolicy też znajdzie się kilka osób które bezinteresownie Ci pomogą jak będziesz tej pomocy potrzebowała :good: Tu szukaj ludzi z Twojej okolicy http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie-b89.0/ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te naklejki porsche to zapewne jakiś "sticker tuning"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te naklejki porsche to zapewne jakiś "sticker tuning"

nie inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grilla i S4 z tyłu to auto kupione jest od pana w wieku powiedzmy szczerze dość podeszłym który był jego pierwszym i jedynym właścicielem i nie sądzę żeby robił jakieś modyfikacje poza tym widziałam zdjęcia z dnia zakupu(w salonie) i nic nie dodano i nic nie ujęto.Wyposażenie to ma wszystko co można było wsadzić w tamtych latach w samochód chyba...

a25108e18225c9a0m.jpg

Ta wypowiedź brzmi jak żart, czy to prowokacja jakaś czy co ?

Przecież patrząc na to zdjęcie, widać, że nawet przeciwmgielnych nie ma, więc do pełnej opcji to jej sporo brakuje.

:kox:

To auto kupione jest od pana w wieku powiedzmy szczerze dość podeszłym który był jego pierwszym i jedynym właścicielem

:polew:

Tak, tak, oczywiście...

Stateczne A4 dla statecznych Panów to 1.6 100KM, 1.9 90KM, ewentualnie 1.8 125KM, a nawet jeśli, to jak dla mnie za dużo tych naklejek, które faktycznie można nazwać "stricker tuning", abym mógł uwierzyć w te opowieści. Jesli chcesz mogę Ci pokazać, jak wygląda dodatkowe wyposażenie zamontowane przez prawdziwych "starszych Panów".

No i jeszcze to:

pytanie techniczne to co mam pasek czy łańcuch rozrządu bo trzeba zrobić wymianę olejów i jak jest pasek to całego rozrządu żeby się kulało długo jeszcze

Hmmmm, ja w swoim aucie przy zakupie "z domu " dowiedziałem się wszystkiego, bo do książki serwisowej i faktur, dostałem słowną instrukcję co i kiedy było lub ma być naprawiane/przeglądane, tym bardziej dziwi mnie to pytanie...

Grillem się nie zamienię bo to między innymi dlatego ją kupiłam, bo mi się on spodobał.

Nowy taki oryginalny grill S4 B5 kosztuje w serwisie jedynie 360 zł, w szczególności, że wymiana rozrządu na oryginalnych częściach, czy nawet kupno porządnych opon, jest sporo droższe, nie ma na co się rzucać...

Także moim zdaniem oczywiście podsumowując, sporo tego wszystkiego, także jak dla mnie jest to zakup podwyższonego ryzyka. Oczywiście mogę się mylić, ale nie muszę...

Pomijając powyższe, życzę Ci bezstersowej eksploatacji, bo wybrałeś z benzyn w A4 jedną z dwóch najfajniejszych opcji (pierwsza to 1.8T 150KM, druga to 1.8T 180KM). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...