Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wiecej bassu


ToMMi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam oryginalne radyjko Audi ze zmieniarką CD też Audi i na tylnych głośnikach wzmacniacz dzięki czemu audio naprawde ładnie gra i bass tez jest mocny ale chciałbym kupić tube basową zeby bass był głębszy, bardziej miękki i potężniejszy :mrgreen: . Szukam tuby która nie potrzebowałaby dodatkowego wzmacniacza, tylko jakoś może bezpośrednio podpiąć do radia albo jakoś inaczej... po prostu w miare łatwo dodać bass, chyba że macie jakieś inne, lepsze pomysły :wink: . Na Allegro widziałem tego dużo...

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy koszta takiego subwoofera ze wzmacniaczem będzie porównywalny z tubą - myślałem nad taką za ok. 100 zł. - a jeśli chodzi o subwoofer to gdzie go najlepiej zamontować ??

Za 100zl nie kupisz nic dobrego.A najlepiej montowac w bagazniku[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no za 100 to raczej dobrego basu nie uzyskasz, chociaz jak masz jakas okazje i tylko tyle do wydania, to mozna sprobowac. Co do suba to najlepiej w rozsadnych kosztach zamontowac skrzynke i ustawic ja w bagazniku tak jak napisal Hugo.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, żeby to był przyjemy dzwięk a nie pierdzenie to tylko ze wzmacniaczem. Sugeruje skrzynke z bass refleksem, głosnik 25cm, wzmacniacz min 200W.

skrzynka okolo 70 zata na giełdzie

głośnik nówka około 300 zeta np. JBL

wzmacniacz na allegro okolo 200 zeta

to są realne koszty, i baw się w żadne alphardy, buszmany i inne badziewia,

w audi nie ma miejsca na badziewie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka okolo 70 zata na giełdzie

głośnik nówka około 300 zeta np. JBL

wzmacniacz na allegro okolo 200 zeta

:D JA dałem tyle ;) ale za wzmacniacz też 300zl :P glosnik mam 1000W pioniera wzmachol blauptk gta2 375W krzynke z allegro i gra zajo :D w albumie mam fotki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ładnie grało w naszym autku to trzeba :

-Kupić jakieś dobre radyjko ! to PODSTAWA ! polecam ALPINE :cool:

-Zmienic głosniki w dżwiach najleprzym rozwiazaniem jest System a z tyłu wymiana na jakies 16 -tki firmowe.

i to da nam juz duża poprawe dzwieku i jakości. A jak ktos lubi Basik :wink: który wprawia w róch nasze nagawki to trzeba sie rozejrzeć za konkretnym wzmacniaczem i skrzynia basową :mrgreen: Jezeli nam nie zależy na miejscu w bagażniku. A jak nam zależy na miejscu w naszym bagażniku to proponuje zabudowe wnek z prawej i lewej strony.

Jestem włsnie w trakcie robienia planów takiej zabudowy, może ktos sie podzieli takim doświadczeniem? mile widzana pomoc :wink:

Widziałem i słyszałem na pokazach jak to gra, jestem pod wrażeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie podzielam zdanie kolegi. Głośniki na tyle odpadaj. Moje wylądowały w garazu :).. porzadne tłumieni i zestaw na przód oczywiście zasilony odp. wzmacniaczem + żródło to jest prosty przepis na dobre audio w Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej wygluszyc autko - chodzi mi glownie o bagaznik gdzie bede mial skrzynie, i co wygluszyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej wygluszyc autko - chodzi mi glownie o bagaznik gdzie bede mial skrzynie, i co wygluszyc ??

ja nie wygłuszałem i jest ok +- . napewno coś tam ciut trzeszczy ale to jak ustawie bass na maxa przy fifi cencie :P skrzynka jest spora z dziura(nie wiem jak to sie zwie ;)) głośnik 1000W 400W RMSu pionka. wzmacniacz blaupunkt gta2 375W. i daje rade:) tylko musiałem wymienić gangsterską podkładke pod tablice "don't worry be happy" na chromowaną. bo trzeszczała strasznie :) i mam ją przymocowaną na nitach i wygłuszoną domowymi sposobami :P, teraz nawet nie drgnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz nadmiar gotówy to polecam dynamata.. Ja do drzwi uzylem SOUDALA :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...