Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5] by elvis


ivan1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to i ja przedstawie swojego parcha po miesięcznym poszukiwaniu i obejrzeniu kilkunastu sztuk padł wybór na B5 1998r silnik 2.5 TDI.Wiem,wiem 2.5 wycierające się wałki odma drogi w servisie itp,ja jednak zawsze robiłem inaczej niż inni i klekotem (bez urazy) poruszać się nie chciałem i dlatego taki wybór.

Do sedna:

Audi A4 B5 1998r 2,5 TDI 150km

wyposażenie:

- elektryczne szyby przód

- tył korbotronik

- klima

- skóra z pokrowcem na narty w podłokietniku z tyłu

- grzane d*py

Zmiany Zmiany

- przedni zderzak S zrobiony na gładko

- progi S

- Lampy przód polift

- kiera S

- gwint

- koło 18

- usunięte listwy z drzwi wycięte kołki i maznięte

- wycięty kat. zastąpiony rurą bardzo ładnie słychać

- tylna wycieraczka out

- zaciski malnięte na czerwono

Plany

- wywalenie tylnych lamp zakupione i czekam na przesyłkę od kolegi Al@n

- dokładka z Cupry

- daszek na tylną klapę

- wymiana tylnych tarcz,łożysk.klocków

- pomalować grill

No i kilka fotek

3bba3258fcf80e2fmed.jpg

c2366629c3406bc3med.jpg

7cfa598f1b59a3a9med.jpg

f891a18c61703333med.jpg

4ca3d7b71b750775med.jpg

941ccc778a075690med.jpg

befc7efbc91cd72bmed.jpg

411c1bbf94c1102amed.jpg

25c2b8f19175dfd7med.jpg

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz cos wiecej o aucie ;) gwint sie ceni. Ale lampy to zmień na drugi lift , a przedewszystkim dał bym rejestracje w miejsce ori bo zderzak od esy traci na wygladzie przez takie mocowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przyjdzie z czasem auto jest u mnie dopiero od kilku tygodni jak na razie to problem z wężem od magla wystąpił a tak raczej wszystko porobione w planach jakieś koło i ogarnąć pierdołki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę ale wydaje mi się, że z geometrią kół jest coś nie tak. Bieżnik po zewnętrznej stronie nie jest bardziej starty ? Na 2 fotce widzę wyraźnie jakby koła były o takie \---/ :wink: Niech się ktoś wypowie bo widziałem tu już tyle B5-tek a pierwszy raz coś takiego zauważyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolego sie mylisz koła stoją ok nie widze jakiegoś negatywu opony bierze równo na tyle ile wyszło z pierwszych oględzin auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna a4ka ale nie wyskakuj z okresleniem s-line bo takowego pakietu w b5 nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem dołożony pakiet wiem że s-line wystepował dopiero od b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, napisałeś dołożony s-line, ale jego nadal tu nie ma :decayed::decayed: Fajna furka tylko lampy przednie do zmiany i rejka do wywalenia za szybę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy pójdą do wywalenia i to w najbliższym czasie na razie auto odwiedzi mechanika na wymianę węża od wspomy bo leje niemiłosiernie a z rejką to nie wiem czy to dobry pomysł ale wszystkie sugestie mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z rejką za szybą dobry bo nie zakrywa ani wlotów ani obszaru ładnie zrobionego na gładko tylko czy się gliniarze nie przywalą ? Ma ktoś jakieś doświadczenia za sobą w tej kwestii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt rejka strasznie kuje w oczy , wygląda jakby zderzak chciał ją zjeść:decayed:

A co do rejki za szybe to chyba kwesta rejonu , są tacy co się czepiać nie będą ( jak się jeździ gdzieś na miejscu ) a trafia się tacy co by ci zaraz chcieli dowód zabrać :facepalm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem auto i dodałem kilka aktualnych fot

18-10-2014

Wpadło duże lustro od angola i przyszły tarcze Meyle ,klocki Trw i łożyska SKF montaż w poniedziałek

447ae68786953390med.jpg

58c836981cb4bbabmed.jpg

5c4c66220d28201cmed.jpg

f53abec8104af645med.jpg

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale do ładnego to mu jeszcze moim zdaniem brakuje narazie myślę nad programem choć u nas w BDG nie za bardzo ogarniają 2,5 na dniach wleci dokładka z Cupry na przód i myśle że skuszę sie jeszcze na daszek na tylną klapę


3 dniowa walka z hamulcami zakończona winowajcą był zacisk w którym skończył się gwint od odpowietrznika założyłem nowy używany i zostało pomalować go w kolor pozostałych

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramke poprawie w sobote i padł mi już 2 raz impulsator licznika poprzedni chiński za 20 zł więc może kupić inny zamiennik a z fotorelacją byłem tak wk....wiony że nie myślałem nawet o zdjęciach 3 dni auto stało a jestem zmuszony z niego korzystać codziennie dzieci do szkoły zawieść itp.


25-10-14

Ramka grila pomalowana

Audi do sprzedania chętni PW lub tel. ogłoszenie w dziale sprzedam

Edytowane przez ivan1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...