Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sylwester 2013/2014

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spędza ktoś Sylwka tu na forum?:decayed:

Opublikowano

Ja jestem z laptopem na kolanach hehe i browarkiem już nie wiem którym w ręku :decayed: no i koncert leci to Gdynia to Kraków to Wrocław hehe :grin:

Opublikowano

Najlepszego w Nowym Roku :banan:

Opublikowano

jutro na 8 do pracy także tego :disgust:

Opublikowano

Jq już w domu .5 na głowę poszło Mały śpi w lozeczko teraz kilka pereł i 2014 :dancing: NAJLEPSZEGO ZAŁOGA.

Każdemu życzę RS4 :banan:

Opublikowano
  • Autor
Ja jestem z laptopem na kolanach hehe i browarkiem już nie wiem którym w ręku :decayed: no i koncert leci to Gdynia to Kraków to Wrocław hehe :grin:

Witam w klubie:decayed:

Ja też ze Szwagrem przy pifku i lapek stoi obok :wink:

Oczywiście ode mnie też Wszystkiego Najszybszego w Nowym Roku :kox:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla najwytrwalszych forumowiczów !!!!!!!!

Opublikowano

He ja ze szwagrem to zawsze przez skypa pije browary i gadamy a jak jestem na urlopie to prawie codziennie zupki chmielowe pijemy :decayed:

Opublikowano

Szczęśliwego Nowego i Idealnych Fur. O:-)

Opublikowano
  • Autor

Widzę że troche nas tu jest:decayed:

Opublikowano

Pożegnajmy ten c**jowy rok i przywitajmy jeszcze c**jowszy :kwasny:

Zdrówko! :drunk:

Opublikowano

I jak tam już po fajerwerkach.. ?:grin: u nas dziś pogoda nie sprzyjała mgła ogranicza widoczność do 20metrów.. :thumbdown: Najlepszego w Nowym roku:drinks:

Opublikowano

Tvn i Kraków wymiataja:kox:

Opublikowano

W NL dopiero zaczynają ustawać fajerwerki. I zdj mojego autorstwa. Pierwsze foto fajerwerków za ostre nie jest ale człowiek się uczy :wink:

bujv.jpg

Opublikowano

najlepszego !!!

Opublikowano
Tvn i Kraków wymiataja:kox:

Bylem w krakowie na rynku i powiem ze scena i cala ta otoczka robi wrażenie ale... dźwiękowcy dali d*py. Za duzo basu wszystko dudniło chwilami nie było słychać co mówią właśnie przez zbyt mocne niskie tony. Tyle kasy na to poszło a tu z dźwiękiem taką chałe odwalili.

Opublikowano
  • Autor
Tvn i Kraków wymiataja:kox:

Bylem w krakowie na rynku i powiem ze scena i cala ta otoczka robi wrażenie ale... dźwiękowcy dali d*py. Za duzo basu wszystko dudniło chwilami nie było słychać co mówią właśnie przez zbyt mocne niskie tony. Tyle kasy na to poszło a tu z dźwiękiem taką chałe odwalili.

Tak też bywa. Ale jak na takiej imprezie jest lipa z dźwiekiem to szlak człowieka trafia i chce sie wyjść:kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.