Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 arj] 2,4 quattro silver edition


Darkman

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wleciały klamki wewnętrzne czarne RS4 oraz zegary RS4. Fotki później wkleję. Powoli przygotowuje się do zakupu silnika oraz całej reszty na 2,7 Biturbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zakupić cały setup z RS4 na 380 KM ale to trudne do dostania. Na allegro jest silnik za ...22 tysie bez reszty ( skrzynia dyfer itp.)więc mija się to z celem .więc pozostanie zakupić AGB z S4 i pomodzić,ale stopniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Body RS4 B5 zakupione, silnik S4 AGB wraz z kompletem do swapa też.Czekam teraz na kolejkę do NOSBa ze sportaudi.pl by przełożył silnik. Na razie będzie delikatnie 300-310 KM na ori turbinach K03 ,bo więcej nie chce .

Z modów wpadło gwintowane zawieszenie KW v1 inox oraz sportowy wydech Sportec już pod silnik S4.

W środku siedzi nowe RNS-E ledowe od A4 z 2014r i na dniach zmiana dekorów carbonowych na czarne piano.

U Sida zakupiłem ori carbony do silnika od RS4, a także zawiasy przednich drzwi doczekają się zmiany na nowe z ASO,bo okazyjnie tanio kupiłem komplet.

Zimówki ida w odstawkę i wlatują nowe Toyo 225/40r18. Myślałem nad 19" ale Kw skutecznie wybiło mi ten pomysł z głowy. Jest dużo twardziej niż na 1 BE ale w zakrętach w końcu auto nie pływa i jest bardzo ale to bardzo stabilne.

Body RS4 będzie u mnie za tydzień i będzie wstępna przymiarka do RS4 sedan w B5. :-) Co do koloru nie mam jeszcze decyzji czy zostawiam srebrny....chodzi mi po głowie biały albo niebieski metallic z czarnym dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksowe podejscie do tematu! Trzymam kciuki by wszystko poszlo gladko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko zmieniło właściciela. Niestety poważne sprawy rodzinne zmusiły mnie do zmiany planów... ale niebawem wrócę z innym projektem w nieco nowszej budzie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...