Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 arj] 2,4 quattro silver edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No kolego ładnie dłubiesz :kox: powodzenia w kolejnych etapach prac :wink:

Opublikowano

karbony robiłeś metodą hydrografiki czy ory kupiłeś?

Opublikowano
  • Autor

Myślałem nad hydrografiką, bo jak wiesz jest w naszym mieście specjalista i to wysokiej klasy (HYDROGRAFIKA - Motodesign). Robił min. dla Dziewulskiego do jego ATOMA. ale ...koszt wykonania = tyle co ori więc wolałem poszukać ori i się udało.

Opublikowano

Ale robisz wypasa, bardzo ładnie a przede wszystkim to mi się podoba bo cześci i modzenie opierasz na oryginale i częściach ori.

ps, co do rozpiski pin out licznika czerwony na biały nie znalazłem ale bede na dniach robił takie mody instalacyjne to i opiszę jeszcze raz wsio to bedzie dla Ciebie. Ale to nie wcześniej jak w przyszłym tygodniu koło czawartku.

Opublikowano

to kiedy wkładasz silnik z RSa? :wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

hmmm jak wpadnie troszkę sałaty do ogródka. Moja wife już na mnie patrzy jak pracownik urzędu skarbowego hehe.

Opublikowano

fajny pomsyl z ta chlodniczka, ale ja bym sie pofatygowal i wyrezal juz cos konkretniejszego, chocby z chlodniczki od automatu z jakiegos auta

Opublikowano

Nie dziw się bo jakbyś tyle w Nią kasy i roboty nie wliczając pasji zainwestował to brakował by Jej tylko pieprzyka Evy Mendes i byś miał w domu taką ślicznotkę.

A tak poważnie jak już flaszka między nami wisi od spotkania RECARO to się może nasze też poznają jak się nadarzy okazja :wink:

Opublikowano
  • Autor

Słuszna koncepcja:-)

Opublikowano

dobre mody :kox:

Opublikowano

I tak na duzo ci wife pozwala hehe:wink:

Opublikowano
  • Autor

Chłodzenie wspomagania założone. Przy okazji wymiana płynu na Total LHM plus. Róznica... kolosalna. Jednym paluszkiem teraz wspomaganie chodzi. DEV dzięki za podpowiedź. :-)

c231ee132023dabam.jpg

Opublikowano

wymagało to jakiejś rzeźby?

Opublikowano

raczej nie bo a6 tocka w tocke jest taka sama... mozna tez polaczyc dwie chlodniczki w jedną :P

lipa pojawia sie w momencie jak chcemy zalozyc FMIC, bo małą ori chłodniczke łatwo przenieść a z tym może być problem

Opublikowano
  • Autor

do wolno ssaka FMIC niepotrzebny raczej. jak będzie rzezba na RS4 to będziemy się martwić.

Opublikowano

Jak pisałem wcześniej w mojej wrzosowej założyłem chłodnicę z opla 1.7 DTL na stoiąca pod zbiorniczkiem.

Wejście i wyjście na stożek docisk i dalej stalowa rurka więc z montażem przewodów zamiast chłodniczki na przodzie żaden problem. Na dole jest uchwyt przynitowany do sanek, u góry alu kontowniczek z pod tego czarnego pająka co ABS w nim siedzi.

Wszystko ładnie pasuje i najwazniejsze, żadne przewody nie są skracane czy przedłużane więc przekrój wew. zostaje bez zmian.

Jak jest ktoś zainteresowany moim pomysłem to odkręcę zbiorniczek płynu i rąbnę kilka fotek szczegułowo bo ta to tak na szybko zrobiona.

chlodnica_wspom.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziś przyleciały LEDY od użytkownika TOMNIK. GORĄCO POLECAM:-) Towar first class z DWULETNIĄ GWARANCJĄ!!!

817ec20c6aa4fe2dm.jpg

Na pierwszy ogień idzie lampka podsufitki z przodu:

f77191c3e28cf2e5m.jpg

464f826b1ad46248m.jpg

Słoneczka:

0c4eadcfeb27577bm.jpg

Jutro ciag dalszy montażu bo ciemność nastaje.

d552d7e0f750818am.jpg

Oświetlenie LED pod przednim schowkiem pasażera

A to dzisiejszy "zabieg" wymiany oleju w dyfrze. 1,5 l oleju ORI z ASO= 210 PLN....bolesne ale zamienników brak. Po spuszczeniu z korka okazało się że w aucie siedzi 1,7 litra co ciekawe...a wg książki ma być 1,3 l. wlaliśmy 1,3 i do granicy korka wlewowego brakuje ale wole nie wlewać za dużo. Olej który było od ...1999 roku to była woda a nie olej na dodatek o kolorze...nie powiem jakim:-)

Olej 1,5 L z ASO ( wlac 1,3 wg książki)

a433f4a8fb9d75dfm.jpg

korek wlewowy w dyfrze:

35ebdb51b9a90132m.jpg

korek spustowy na dnie dyfra:

dac121917098ccd3m.jpg

Nowy korek spustowy...całe 10,50 PLN. A zapomnimy o wycieku.

a02fb0dfe3163eddm.jpg

Opublikowano

ma tez białe ale ciepłe?

Opublikowano
  • Autor

To są 5000 K i aparat w telefonie nie oddaje bawry. Jest przyjemna. Nie tak bardzo zimna jak się wydaje na fotkach.

Opublikowano

Jak cenowo wychodzi taki zestawik? tak są SMD 5050?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.