Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 arj] 2,4 quattro silver edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Stare fotele kubełkowe były tylko kilka godzin na forum w dziale sprzedam i już cieszą nowego właściciela.

Opublikowano

Oj fajnie są te recaroski, niech służą jak mi do tej pory. Z grzania będziesz Happy bo kubełki w porównaniu do recaro to tylko podgrzewają. Ja max ustawiałem na kilka minut 5 i tak po chwili zjeżdżałem na 4-kę 6-tka jest chyba dla kościstych zmarzluchów.

Świetny egzemplarz w uniwersalnie pięknym sreberku.

ps. rozpiskę do liczników szukam po pendrive -ach

Opublikowano
  • Autor

Powoli do celu.:-)

---------- Post dopisany 05-02-2014 at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 13:12 ----------

Zestaw pod 345mm już w montażu:

- tarcze Zimmermann 345mm/30/46.5 gładkie

- klocki Ferodo FDB 1629 z czujnikami zużycia

- osłony tarcz z VW Phaeton

- zaciski A6C6 3,0 TDI

- zwrotnice S4 + nowe łożyska SKF

Opublikowano
:kox:....gratki :decayed:
Opublikowano
  • Autor

e954ee4b0eb24fdbm.jpg

Zderzak S4 zamontowany:-)

1daf071fafc44d69m.jpg

AVUS III na zapas :-)

f70ec706cd50d845m.jpg

zwrotnice z S4 polift + osłony tarcz VW phaeton na 345mm( nawet 365 obsłużą hehe)

96dab5ae988ad0b6m.jpgb3397e6492999ed1m.jpg

Heble na przedzie w końcu będą hamować- 345mm:-)

Wleciały tez przy okazji zegary S4 2000 r z FIS w super stanie więc... będziemy modzić by nie używać emulatora can-bus do RNS-E

7e0a24d8b285f8a3m.jpg

Opublikowano

z konkretnego rocznika tego vw masz te osłony ? jest to p&p do zwrotnic z s4 ?

Opublikowano
  • Autor

Co do osłon z VW phaetona tu masz opis jak zmodyfikować osłony do zwrotnicy praktycznie wychodzi podobnie:

RS246.com Forum :: The World's #1 Audi R, S and RS Enthusiast Website • View topic - Bilstein Suspension + Phaeton Brake Cooling Upgrade Install

Będzie następny mod- tym razem heble na tył z RS4 :

00985b067a199667m.jpg

Do wnętrza zaś wlecą carbony:

83b471fd8d447a4cm.jpg23ffb85643502027m.jpgc97aee9c61c1e95dm.jpgffae57684c8c9d5bm.jpgfb26caee38ab8d8am.jpg

Opublikowano

Dzięki :hi:....tył rs :kox:

Opublikowano
  • Autor

hmmm ..jakby to powiedzieć... w niedługim czasie może wleci AZR...:-) w ostateczności AGB na wirusie:-)

Opublikowano

ładnie modzisz :decayed: podoba mi się :thumbup1:

Opublikowano

Konkretne mody:kox::kox:

A z tymi zwrotnicami nie trzeba było zmieniać jednego wachacza na taki od S4? Bo krązyły mity że to było konieczne... Jak masz jakieś fotki z prac przeszczepu na 345mm to zrób jakieś DIY dla potomnych:hi:

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

Wleci chłodniczka oleju wspomagania bardziej wydajna i za grosze:

AUDI A6 C5 1.8 T TDI CHŁODNICA OLEJU -RADOM (3903341895) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tym mnie zaciekawiłes:naughty:

ciekawe czy to P&P do TDI

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

tylko tego chyba nie zaadoptuje jako chłodnicy oleju silnika:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Zakupiona chłodnica jest od chłodzenia tylko i wyłącznie układu wspomagania. .Ma za zadanie lepiej odprowadzić ciepło z układu. PIECIAJEK sprzedał mi ten patent bo u niego zdaje egzamin.

W oryginale cały układ chłodzenia wygląda tak:

ba27b039ba11e6b4m.png

Zwrotnica z S4 pasuje P&P do aut V6 ( 2,4;2,8;2,5 tdi) gdzie jest łożysko 82mm i większa średnica na wieloklinie z przegubu( jak na fotce):

d210e526bb6af97bm.jpg

bc25ea1c684dd6eam.png

Opublikowano

no no no pikne autko, powodzenia w modzeniu

avusy i recaro na duuuuuży plus:kox:

Opublikowano

Ja obecnie u siebie w mojej wrzosowej mam załozona chłodnicę oleju pod zbiorniczkiem od wspomagania i to juz jest całkowicie doskonały pomysł bo wisco przedmuc**je komore silnika i dodatkowo stale studzi mi olej wspomaganiu. Jak Darek nie ma nic przeciw to fotki strzelę i wkleję tutaj mój pomysł.

Opublikowano
  • Autor

Wklejaj. Sam jestem zaciekawiony.

Opublikowano

Hej ładna A4 widziałem na żywo. Powodzenia w modzeniu

Opublikowano
  • Autor

thx. Ładna będzie jak w przyszłym tygodniu zamontuje carbony i heble na tył oraz RNS-E w końcu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.