Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK]Czarny sedanik by husajn22 setup wiosna


husajn22

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj najbardziej potrzebna będzie cierpliwość do tego by to doprowadzić do stanu takiego jak na foto wyżej z blachami PK :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny silnik- , ale auto ogólnie zostało skrzywdzone-( szczególnie z tyłu)...czułbym się dziwnie jadąc tym audi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest czasem to auto

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1268202_466390616808924_1431526365_o.jpg

zmień tylne lampy na LED o wzorze polifta, tylna dokładke zderzaka podmień na fabryczna PDC, wywal ten stół z bagaja, kup koło, kiedys to auto było ładne ale nastepny własciciel troszke bardzo go zwiesniaczył, teraz musisz to jakos odratowac:whistling:

tak byłoby nie źle, jak już ma być z pakietem. działaj i ratuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: zmien lampy tył bo masakra... i zderzak tak jak kowi mówi:wink: powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat.. To skrzydlo z samolotu idz juz teraz zdemontuj/urwij/czy nawet potraktuj kątówką (znajac zycie siedzi na jakims kleju..) Tak jak reszta ci podpowiada: zmien tez lampy i najlepiej wywal ten cały pakiet riegera. Mam nadzieje, ze uratujesz to auto

edit: aaa no i wywal ten wydech.. a raczej rynne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat.. To skrzydlo z samolotu idz juz teraz zdemontuj/urwij/czy nawet potraktuj kątówką (znajac zycie siedzi na jakims kleju..) Tak jak reszta ci podpowiada: zmien tez lampy i najlepiej wywal ten cały pakiet riegera. Mam nadzieje, ze uratujesz to auto

edit: aaa no i wywal ten wydech.. a raczej rynne

spojler jest przykrecony nie na klej przedni zderzak napewno zostanie tył bedzie zmieniony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat.. To skrzydlo z samolotu idz juz teraz zdemontuj/urwij/czy nawet potraktuj kątówką (znajac zycie siedzi na jakims kleju..) Tak jak reszta ci podpowiada: zmien tez lampy i najlepiej wywal ten cały pakiet riegera. Mam nadzieje, ze uratujesz to auto

edit: aaa no i wywal ten wydech.. a raczej rynne

spojler jest przykrecony nie na klej przedni zderzak napewno zostanie tył bedzie zmieniony:wink:

i bardzo dobrze, ale gdybyś chciał sie go pozbyc to ja go odkupie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak mi sie podoba więc zostaje na aucie :decayed:w garażu mam drugi gril czarny z siatki (plast miodu) zamontuje jak bede miał czas to wkleje fotki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy moze lepiej zostaw ten z eSy :wink: domyslam sie co to za grill i wielu uzytkownikow pewnie tez. Serio- nie tędy droga :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy moze lepiej zostaw ten z eSy :wink: domyslam sie co to za grill i wielu uzytkownikow pewnie tez. Serio- nie tędy droga :facepalm:

ten co teraz jest orginalny z Ski sam juz nie wiem czy zostawiać czy nie narazie bedzie jeździć najbardziej podoba mi sie tez czarny z fotki co Kowi wstwił ale jeszcze zobaczymy moze tego na czarno coś sie wymysli:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek niech zostanie :wink: Mozesz jeszcze pomyslec nad grilem z RS4. Oczywiscie to tylko porady, nikt Ci nie mowi co masz robic z autem. Pamietaj- nikt nie chce dla Ciebie zle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek niech zostanie :wink: Mozesz jeszcze pomyslec nad grilem z RS4. Oczywiscie to tylko porady, nikt Ci nie mowi co masz robic z autem. Pamietaj- nikt nie chce dla Ciebie zle :wink:[/QU

co do grila to bedzie przeróbka na czarny znaczek zostanie :wink:jakoś mi ładniej bedzie pasował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: zmien lampy tył bo masakra... i zderzak tak jak kowi mówi:wink: powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:

sluchaj jonnego bo on sie nawrucil juz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: zmien lampy tył bo masakra... i zderzak tak jak kowi mówi:wink: powodzenia w modach i bezawaryjnosci:hi:

sluchaj jonnego bo on sie nawrucil juz:decayed:

+1 dla slavko:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio wieczorem jechałem do Lubleena , paczę a tu jakieś wielkie skrzydło przede mną, to biorę lewym , paczę a to 80 b4 ze skrzydłem z alfy 156 :facepalm:

mają fantazję chłopaki jak widać...:facepalm: i tym razem

gratuluje wyposażenia i silnika :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ostatnio wieczorem jechałem do Lubleena , paczę a tu jakieś wielkie skrzydło przede mną, to biorę lewym , paczę a to 80 b4 ze skrzydłem z alfy 156 :facepalm:

mają fantazję chłopaki jak widać...:facepalm: i tym razem

gratuluje wyposażenia i silnika :banan:

hehehe no to ładne skrzydło miał

moje bedzie zdejmowane wieć będzie git:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...