Skocz do zawartości
IGNOROWANY

okleina czarny połysk w atrapę


rayh

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym myślicie? Nie uszkodzi się po kilku kilometrach jazdy?

FOLIA OKLEINA CZARNY POŁYSK 152x50 HURT-DETAL !!! (3833244279) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a jakby okleił też tylną blendę zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka to jest ta folia wylewana?

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

tylko chrom, ewentualnie jeszcze to do którego jest tablica rejestracyjna mocowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyłączę sie do tematu. Chciałbym pomalować cały grill łacznie z chromem i teraz pytanie czy malowac chrom? Czy go zetrzec papierem sciernym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedz, a orientujesz sie moze ile taki zabieg bedzie kosztowal u lakiernika? i malowac takim samym lakierem jaki mam samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywnie tez w czarny mat mozesz tez pomalowac PlastiDip-em - to taka powloka gumowa w spray-u. Jesli znudzi Ci sie ten czarny kolor, to bez problemu bedziesz mogl pozniej zerwac ta powloke i powrocic do ori chromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam zamiaru okeliac folia :) autor tematu juz chyba podjal decyzje ja sie tylko podlaczylem do tematu. A ciezko jest obkleic ta folia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywnie tez w czarny mat mozesz tez pomalowac PlastiDip-em - to taka powloka gumowa w spray-u. Jesli znudzi Ci sie ten czarny kolor, to bez problemu bedziesz mogl pozniej zerwac ta powloke i powrocic do ori chromu.

czy tak bez problemu to nie wiem :) mam grilowe chromy w PD i nie zamierzam zdzierać, myjki wszelakie póki co wytrzymuje, czasem niestety jakiś kamyk wygrywa z nim i odrywa minimalne kawałeczki :D

miałem relingi w PlastiDipie (niestety pod bagażniku dachowym i letnich upałach się poodrywały kawałki) i zerwanie tego graniczyło miejscami z cudem :) skończyło się wiertarką i gumowym kółkiem zdzieranie gumy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, to ciekawe co piszesz. Niby producent gwarantuje trwalosc w doscy sporym zakresie temperatur, ale byc moze w lecie rzeczywiscie Ci sie mocno nagrzewaly te elementy, nawet powyzej tego zakresu.

Ja sam tez malowalem elementy, ale ja dotad nie sciagalem z calosci. Zrywalem jedynie w miejscach odciecia pomalowanego elementu i nawet ladnie to szlo, bez wiekszych problemow. Byc moze nalozyles zbyt cienka warstwe, bo ja tez malowalem plastikowe dekielki. Wystarczylo delikanie prysnac i byly pokryte, ale tak patrzylem ze po wyschnieciu moze byc problem z zerwaniem. Inna istotna kwestia moze byc to zeby malowac w cieplym miejscu, tak zeby temp byla > 15st C. Ja kiedys chcialem cos tam na szybko prysnac w zimnym garazu, to jakos dziwnie porobily mi sie zacieki i nie chcialo sie ladnie pokrywac:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dołączam do tematu na początku chciałem pomalować grill ale bałem się, że pod wpływem kamieni, muszek itp farba będzie odchodziła ostatecznie okleiłem swój grill folią carbon i jestem bardzo zadowolony trzyma się ładnie poniżej zdjęcia

9gf1b4.jpg

24zkduu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszło :) Chrom okleiłeś jednym kawałkiem, czy gdzieś łączyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem zamiar okleić jednym kawałkiem jednak na próbę okleiłem osobno każdą "prostą" część grilla, a na rogach zrobiłem łaczenia i wyszło całkiem dobrze. Z bliska widać nakładając się folię jednak mi to ni przeszkadza dlatego tak zostawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to poleciałem plasti dip'em (guma w spreyu)i wyszło tak:

20140805_103055.jpg

a tutaj filmik jak koles okleja w jednym kawalku:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś miał bardzo termokurczliwą folię, moja taka nie była i trochę z tym oklejaniem walczyłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...