Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobry chiptuner z podkarpacia co zrobi korekcje programu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy znacie kogoś z podkarpacia co zrobi dobra korekte programu w audi a4 b5 1.9tdi 90 koni 1Z??? bo prawdopodomnie za duzy moment obrotowy jest w niskich obrotach i turbina mi nie wyrabia;/ jednym słowem spieprzył mi typ program;/ dajcie jakies namiary na kogos kumatego i kto ma pojecie w dziedzinie chipu....

Opublikowano
  • Autor

Koledzy znacie kogoś z podkarpacia co zrobi dobra korekte programu w audi a4 b5 1.9tdi 90 koni 1Z??? bo prawdopodomnie za duzy moment obrotowy jest w niskich obrotach i turbina mi nie wyrabia;/ dajcie jakies namiary na kogos kumatego i kto ma pojecie w dziedzinie chipu....

Opublikowano

gregor10 (sprawdzony) i toffic.. nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Opublikowano

Daleko nie trzeba szukać,ja polecam Gregora w 100%

Opublikowano
  • Autor
Daleko nie trzeba szukać,ja polecam Gregora w 100%

A ten Gregor to na jakiej zasadzie robi program?? Potem ewentualnie robi korekcje? Cenowo nie wiecie ile bierze?:)

Opublikowano

Tzn jak na jakiej zasadzie? Robi program specjalnie pod auto więc i korekcje także.

Opublikowano
  • Autor

No chodzi mi o to czy wgrywa jakies gotowce nie wiadomo skad tak jak ten co mi robil czy ma pojecie i patrzy po logach i ewentualnie poprawia jak cos nie gra...:) cenowo ile kasuje za takie cos?

Opublikowano

No napisałem Ci że chłopak piszę program pod dany silnik jak i osprzęt więc nie jest to gotowiec,z kasą to musisz z nim już gadać.

Opublikowano
  • Autor

Ok:) napisalem juz do niego:) czekam az sie odezwie:)

Opublikowano

gregor10 tylko i wylacznie

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo że nie chce przepłacać ...ale i tak pewnie trzeba od nowa wgrac jakis konkretny program ktory nie bedzie tak przesadzony jak ten co mam.. i pod wtryski wieksze...

Opublikowano

ziomek0101 i co sie dowiedziałeś? pytam bo też będę robił soft

Opublikowano
  • Autor
ziomek0101 i co sie dowiedziałeś? pytam bo też będę robił soft

Gregor zrobi ale dopiero w lutym bo narazie czasu nie ma:) ale jak zrobie komplet logow to jest fachowiec z okolic Radomia co za groszowe sprawy mi by zrobil korekcje.. jak chcesz to pisz do ''ciachciach'' on ma dryg w tym:) i takie silniki jak 1Z mowil ze bez problemu chipuje:) moj zawaliscie jedzie na tym co mam tylko jak wspomnialem musze na 4 i 5 biegu pilnowac zeby nie gazowac z bardzo niskich obrotow:)

Opublikowano

Do Gregora warto poczekać, ja czekałem miesiąc i przejechalem 290km w jedną stronę i było warto :)

Opublikowano

Zazwyczaj jest tak że jakie pieniądze,takie soft. Niestety porządny program musi kosztować a Gregor naprawdę zna się na rzeczy i warto jechać do Niego na program a tym bardziej zostawić Mu auto na kilka dni wtedy efekt jest zaku.....isty.

Opublikowano
ziomek0101 i co sie dowiedziałeś? pytam bo też będę robił soft

Gregor zrobi ale dopiero w lutym bo narazie czasu nie ma:) ale jak zrobie komplet logow to jest fachowiec z okolic Radomia co za groszowe sprawy mi by zrobil korekcje.. jak chcesz to pisz do ''ciachciach'' on ma dryg w tym:) i takie silniki jak 1Z mowil ze bez problemu chipuje:) moj zawaliscie jedzie na tym co mam tylko jak wspomnialem musze na 4 i 5 biegu pilnowac zeby nie gazowac z bardzo niskich obrotow:)

korekta obecnego sftu to nic innego jak nowy soft, nikt po nikim nie porawia(w sumie tyczy sie to kazdej dziedziny)

Opublikowano

Ja jeżdżę już prawie 4 lata na sofcie od Spankiego i zero problemów, mogę szczerze polecić, tylko on nie z Podkarpackiego ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Osobiście z czystym sumieniem polecam tunera gregor10. U mnie był robiony 1.8T AEB.

Szybko, sprawnie, i konkretnie (słowny i pomocny człowiek). Moje nierozgarnięcie zostało naprawione telefonicznie przez Gregora (przez prawie godzinę rozmowy).

Nie bać się odległości, bo jak ktoś jest zainteresowany to wszystko się da.. A warto.

Co do samego softu - ktoś kiedyś mówił, że auto jest szybkie wtedy, kiedy boisz się do niego wsiąść. Ja właśnie tego doświadczam, a za parę godzin mam trasę...:wink:

Opublikowano

piotrekkkkk

Ile Ci wszyło Hp po programie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.