Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry chiptuner z podkarpacia co zrobi korekcje programu


ziomek0101

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy znacie kogoś z podkarpacia co zrobi dobra korekte programu w audi a4 b5 1.9tdi 90 koni 1Z??? bo prawdopodomnie za duzy moment obrotowy jest w niskich obrotach i turbina mi nie wyrabia;/ jednym słowem spieprzył mi typ program;/ dajcie jakies namiary na kogos kumatego i kto ma pojecie w dziedzinie chipu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znacie kogoś z podkarpacia co zrobi dobra korekte programu w audi a4 b5 1.9tdi 90 koni 1Z??? bo prawdopodomnie za duzy moment obrotowy jest w niskich obrotach i turbina mi nie wyrabia;/ dajcie jakies namiary na kogos kumatego i kto ma pojecie w dziedzinie chipu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie trzeba szukać,ja polecam Gregora w 100%

A ten Gregor to na jakiej zasadzie robi program?? Potem ewentualnie robi korekcje? Cenowo nie wiecie ile bierze?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o to czy wgrywa jakies gotowce nie wiadomo skad tak jak ten co mi robil czy ma pojecie i patrzy po logach i ewentualnie poprawia jak cos nie gra...:) cenowo ile kasuje za takie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napisałem Ci że chłopak piszę program pod dany silnik jak i osprzęt więc nie jest to gotowiec,z kasą to musisz z nim już gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie chce przepłacać ...ale i tak pewnie trzeba od nowa wgrac jakis konkretny program ktory nie bedzie tak przesadzony jak ten co mam.. i pod wtryski wieksze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek0101 i co sie dowiedziałeś? pytam bo też będę robił soft

Gregor zrobi ale dopiero w lutym bo narazie czasu nie ma:) ale jak zrobie komplet logow to jest fachowiec z okolic Radomia co za groszowe sprawy mi by zrobil korekcje.. jak chcesz to pisz do ''ciachciach'' on ma dryg w tym:) i takie silniki jak 1Z mowil ze bez problemu chipuje:) moj zawaliscie jedzie na tym co mam tylko jak wspomnialem musze na 4 i 5 biegu pilnowac zeby nie gazowac z bardzo niskich obrotow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gregora warto poczekać, ja czekałem miesiąc i przejechalem 290km w jedną stronę i było warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jest tak że jakie pieniądze,takie soft. Niestety porządny program musi kosztować a Gregor naprawdę zna się na rzeczy i warto jechać do Niego na program a tym bardziej zostawić Mu auto na kilka dni wtedy efekt jest zaku.....isty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek0101 i co sie dowiedziałeś? pytam bo też będę robił soft

Gregor zrobi ale dopiero w lutym bo narazie czasu nie ma:) ale jak zrobie komplet logow to jest fachowiec z okolic Radomia co za groszowe sprawy mi by zrobil korekcje.. jak chcesz to pisz do ''ciachciach'' on ma dryg w tym:) i takie silniki jak 1Z mowil ze bez problemu chipuje:) moj zawaliscie jedzie na tym co mam tylko jak wspomnialem musze na 4 i 5 biegu pilnowac zeby nie gazowac z bardzo niskich obrotow:)

korekta obecnego sftu to nic innego jak nowy soft, nikt po nikim nie porawia(w sumie tyczy sie to kazdej dziedziny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę już prawie 4 lata na sofcie od Spankiego i zero problemów, mogę szczerze polecić, tylko on nie z Podkarpackiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z czystym sumieniem polecam tunera gregor10. U mnie był robiony 1.8T AEB.

Szybko, sprawnie, i konkretnie (słowny i pomocny człowiek). Moje nierozgarnięcie zostało naprawione telefonicznie przez Gregora (przez prawie godzinę rozmowy).

Nie bać się odległości, bo jak ktoś jest zainteresowany to wszystko się da.. A warto.

Co do samego softu - ktoś kiedyś mówił, że auto jest szybkie wtedy, kiedy boisz się do niego wsiąść. Ja właśnie tego doświadczam, a za parę godzin mam trasę...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...