Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Licznik VDO zamiast JAEGER w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
41 minut temu, Banan napisał:

Tak powinno wszystko ruszyć -  czasem trzeba kabelek od spalania z ECU podciągnąć , czasem działa po can ( kwestia wersji silnika ) 

 

Brak Vinu świadczy o tym że ECU jest immo2 ( raczej bo mogłobyc coś kombinowane ) , wejdź w silnik i tam sprawdź czy jest Vin widoczny .

Jak immo2 to tylko pin z nowych zegarów potrzebny. Jeager do śmietnika.

Jak w silniku będzie vin widoczny to immo 2 ??

Uwierz jak najszybciej chcę go do tego śmietnika wykopać :D 

Opublikowano
2 godziny temu, karol1981 napisał:

Jak w silniku będzie vin widoczny to immo 2 ??

Wtedy immo 3. Jak Vin w ECU nie widoczny to immo2

Opublikowano

Dobra ,zakupiony vdo ful fis , wraz z manetkami i instalacją do manetek  i licznika , będzie rezane :) 

Opublikowano

@Fazii jak się okazuje mam immo 2, pytanie czy kablem vcds dam radę ogarnąć programowanie i wgranie przebiegu, czy muszę kupić kabel kkl od viakena? 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pełny fis już siedzi, zostało podłączyć manetki od sterowania, kabelki do drzwi i dane z radia, ale to w piątek się ogarnie jak będę wymieniał nagrzewnicę ??

Różnica kolosalna, w końcu wiem ile jest paliwa i co za się dzieje z autem. 

Przed 

 

IMG20211211184722.thumb.jpg.02ea579d4ab0ed16610ef2ca3c95fc76.jpg

Po ??

IMG20220104182337.thumb.jpg.f954e1e27c6c3190866a1a0a8f7fe143.jpg

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

czy zegar z RS4 B5 jak i RS6 C5 łączy się z ECU przez can?  

RS4.jpg

Opublikowano

RS4 np. obroty może brać po anologu i po can. RS6 już tylko po can

 

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam, zmieniłem zegary Jaeger 8D0920930P na VDO 8D0920989JX (oba z full fis), wyciągnąłem PIN z VDO i zakodowałem do niego klucze. Immo gaśnie, silnik odpala i zaraz gaśnie. Silnik ma immo2, natomiast jak odczytałem licznik VDO to wychodzi, że ma immo 3 (jest też w nim zapisany nr VIN dawcy). Po podłączeniu VDO do samochodu nie ma aktywnego kanału 50 w adaptacjach licznika, kanały 60, 61, 62 zmieniłem wartości na 0. Pomoże ktoś?

Opublikowano

Polecam lekturę:

 

Generalnie zegary z immo 3 da się dopisać do ECU immo 2 bez problemu ale Ty masz motor AJL więc w tym przypadku jedynie immo off pozostaję. 

Opublikowano
7 godzin temu, Fazii napisał(a):

Polecam lekturę:

 

Generalnie zegary z immo 3 da się dopisać do ECU immo 2 bez problemu ale Ty masz motor AJL więc w tym przypadku jedynie immo off pozostaję. 

Ok, a czy inne zegary immo 2 da się dopisać do tego silnika bez usuwania immo? Sprawdziłem w innym A4 z początku 2000r 1.6 i tam było immo 2, ale po odczytaniu licznika  Vag eeprom programmerem napisane było, że jest to immo 3 ale nr Vin był wykropkowane. Licznik z immo 2 powinien mieć tam napisane immo2?

Opublikowano

Jak jest wykropkowany vin to trzeba uznać ze jest immo2  i go zgrasz ( oprócz tego wyjątku z AJL ) , liczniki immo3 w 99.99% są wsteczne kompatybilne z immo2/immo1 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.