Skocz do zawartości
IGNOROWANY

koło dwumasowe do 1.8t


konrad8831

Rekomendowane odpowiedzi

po programie w a4 b5 1.8t puka dwumasa i lekko ślizga się sprzegło. auto celowane bedzie w ok. 230 hp i 350 nm. Odnośnie tarczy to idzie do obicia kevlarem.

Problem tkwi w tym od czego wsadzić mocniejsze koło dwumasowe i docisk , aby to wszystko razem pasowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było milion tematów na temat sprzęgieł do 1.8t pierw poszukaj potem pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było milion tematów na temat sprzęgieł do 1.8t pierw poszukaj potem pytaj.

kolego problem do końca nigdy nie był rozwiązany więc daruj sobie takie sugestie , liczą się coraz to nowsze doświadczenia z takimi problemami i opinie ludzi którzy znają temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też mnie to interesuje. Podobno sprzęgło (koło + tarcza) od 1.9tdi AWX pasuje i wystarcza do takiego setupu. Ale gdzieś pisali, że musi być od AWX 228mm. To znaczy że były inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie jeszcze założenie zestawu jednomasy z 1z audi 80 i obicie jej kewlarem , podobno seryjne sprzęgło trzyma 380 nm.

Tylko nie kumam tego jak sprzęgło montowane w 90-cio konnym silniku ma wytrzymać 380 nm ?

może mi ktoś to wytłumaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu tak zostało zbudowane, żeby wytrzymywać jak największe przebiegi na seryjnym sprzęgle. Ja to rozumiem tak, że jeśli seryjne sprzęgło z 90-cio konnego silnika wytrzymuje taki moment to jest w stanie wytrzymać więcej ostrej jazdy a jeśli jest w stanie wytrzymać więcej ostrej jazdy to wytrzyma jeszcze więcej spokojnej jazdy, czyli wymiana sprzęgła przy większych przebiegach:wink: Takie jest moje rozumienie tego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...