Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałbym, co poniektórzy domyli głowy od czerwonego spraja? :P

na przyszły raz prosze o nie zamykanie drzwi, bo ciezko jest wejsc po litrze wódki o 4 nad ranem na 2 piętro a tam zamknięte :kox:

mogłeś spać w aucie :D

Ale ja spałem :grin::grin::grin:

48dbf6063c08.jpg

5815975b674a.jpg

o ja pitole ja myslalem ze chociaz Ci siedzenia rozlozyli :D

przyzwyczajonych do trudnych warunków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10600582_540936472700697_138159660953547

Nieudana próba wyjścia łożka z Musti. Zablokował sie w futrynie

miał ciężko wstać :P

hahaahahahahahahahahaha

ja taki zaspany byłem że to szok :grin:

co za gnojki cholera

nie trzeba było próbować kraść zderzaka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie że jestem opalony......przyjechałem z nad morza a tu taka sytuacja krępująca...zresztą Novwy też :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

f0ebd06530db.jpg

ten gość to plastik fantastic :D takiego playboya grał :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie że jestem opalony......przyjechałem z nad morza a tu taka sytuacja krępująca...zresztą Novwy też :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

f0ebd06530db.jpg

ale blade d*py :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie że jestem opalony......przyjechałem z nad morza a tu taka sytuacja krępująca...zresztą Novwy też :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

f0ebd06530db.jpg

novwy miał dłuższe spodnie więc mógł być bardziej blady niż Ty :decayed:​ . A ten bambo pośrodku swojej lasce zayebał galoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie że jestem opalony......przyjechałem z nad morza a tu taka sytuacja krępująca...zresztą Novwy też :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

f0ebd06530db.jpg

novwy miał dłuższe spodnie więc mógł być bardziej blady niż Ty :decayed:​ . A ten bambo pośrodku swojej lasce zayebał galoty?

baywatch plaży :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu dawałem prywatną lekcję Zumby :polew::polew::polew::polew:

011278b2ddc3.jpg

Nie zapomne jak smarowała sie samoopalaczem i biegłeś do niej z tekstem ,, Mam lepszy'' ( ponoc widziano was o połnocy razem na plazy)

Edytowane przez MAGIC87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście co ten wariat magic walnął w sygnaturze ? :grin: :grin: :grin: :grin: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście co ten wariat magic walnął w sygnaturze ? :grin: :grin: :grin: :grin: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zabrakło mi jego mebli na wymiar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście co ten wariat magic walnął w sygnaturze ? :grin: :grin: :grin: :grin: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No widzialem. :grin: Teraz najnowsze rozwiązania rozpracowane. Coby nie zgubić pacjenta folią strech do łóżka i jedziem bokiem :polew:

Edytowane przez cwiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i karnej c*py za c**jowe parkowanie (leżenie na kocu przed wejściem do domu ) :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście co ten wariat magic walnął w sygnaturze ? :grin: :grin: :grin: :grin: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No widzialem. :grin: Teraz najnowsze rozwiązania rozpracowane. Coby nie zgubić pacjenta folią strech do łóżka i jedziem bokiem :polew:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i karnej c*py za c**jowe parkowanie (leżenie na kocu przed wejściem do domu ) :grin: :grin: :grin: :grin:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ja się zabawiałem a Ty nosiłeś meble i komu lepiej :grin::grin::grin:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Tyle wygrac, Jeszcze w kamin, papier nozyczki przegrałem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ja się zabawiałem a Ty nosiłeś meble i komu lepiej :grin::grin::grin:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Tyle wygrac, Jeszcze w kamin, papier nozyczki przegrałem :angry:

Nie zaczynaj.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...