Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak nawiewu na szybe


wilku213

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz czy nie złapało jakiegoś przewodu w cięgło od klapy . U mnie kiedyś złapało przewód od alarmu i klapa się zacięła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mialem nawiewu na przednia szybe przyczyna byl walniety silniczek ktory otwiera klapke, jest on u mnie a polifcie obok pedalu gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij schowek wlacz nawiew i zmieniaj ustawienia dmuchawy jak bedziesz widzial ze jeden silniczek sie nie rusza bodajrze z niebieska lapka to on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak krok po kroku zakodować od nowa klimtronik mam a4 b5 z 1997r. czy trzeba zaczac od ustawien fabrycznych i jaki jest numer do kodowania, a i jeszcze nie działa mi obieg wewnetrzny, działa tylko wtedy jak włacze klime.

POMOZE KTOS!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może być jezeli przełącze np z nawiewu na nogi na nawiew na szybe i klapy zareaguja dopiero po ok 15 min ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek od klap nawala....

kup sobie na allegro, tylko dokladnie spr numery

i tak jak kolega napisał, od stumienia powietrza szyba-srodek-nogi jest silniczek z niebieska dzwignia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są 2 silniczki i są powiazane ze sobą odnośnie przełączania na środek, nogi lub na szybę :

- pierwszy silniczek jest zaraz za klimatronikiem - niebieska wtyczka , niebieskie cięgno - to silniczek klapy centralnej - dostęp do niego po zdemontowaniu schowka od strony pasażera

- drugi silniczek jest przymocowany do obudowy nagrzewnicy ale po stronie kierowcy obok pedału przyspieszenia - silniczek w uchwycie aluminiowym - kolor wtyczki czerwony - kolor cięgna czerwony - to silniczek klapy nogi - odmrażania, dostęp po zdjęciu schowka pod kierą i wycięciu kawałka obudowy alu koło pedału gazu ( ja tak robie przy jego demontażu)

i to one oba wspólpracuja ze soba.

Aby to dobrze zdiagnozować który odmówił dalszej współpracy polecam zapiac Vaga lub sprawdzić to po kodach klimatronika.

Jezeli chcecie zdobyć taki silniczek posiadam kilka sztuk - prosze pisać na meila.

Dotyczy tylko ten wątek co napisałem A4 z pogranicza rocznika 94 -96 co posiadaja pierwszy rodzaj silniczków 7V Bosch z kablami wypuszczonymi z silniczków - pierwsze najstarsze instalacje A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajduja sie silniczki w wersji po lifcie ? Takie same umiejscowienie ?

te same umiejscowienie tylko nr silniczkow inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...