Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam klubowiczów

proszę o analizę logów. W autku wymieniłem przepływomierz 2 miesiące temu (Bosh org), turbo ma 2 miesiące, a autko dalej nie chce iść do przodu. Byłem juz u kilku "magików" bezskutecznie :( Jedynie Wy mi zostaliście jako eksperci. Dołączam logi dynamiczne

grupa 003

http://img246.imageshack.us/my.php?image=003at9.jpg

grupa 008

http://img380.imageshack.us/my.php?image=008jp6.jpg

grupa 010

http://img187.imageshack.us/my.php?image=010ak5.jpg

grupa 011

http://img501.imageshack.us/my.php?image=011yj1.jpg

dodam że wyskoczyły jeszcze dwa błedy:

01117 i 00575

może ma to coś wspólnego z tym że samochód nie "ciągnie" jak powinien POMOCY

Opublikowano

01117 sygnal ladowania generatora terminala DF

00575 czujnik cisnienia rurze rozgaleznej

Opublikowano

no nie znam sie z bytnio ale z tego co zauwazylem to turbawka nie pompuje tak jak trzeba, do tego błąd 00575 wydaje mi sie ze to N75 przynajmniej w moim przypadku tak bylo tylko ze mi nie chcial sie wkręcać powyzej 2,5 tys obrotów

Opublikowano

Po pierwsze primo - jest bardzo duze niedoładowanie, ktore moze byc zwiazane z :

- uszkodzonymi wezykami podcisnienia - zalecana kontrola

- uszkodzonym zaworem N75

- niedomykajacym sie zaworem upustowym - polecam zapoznac sie z tym tutorialem :

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html

Pozdr

Opublikowano

jeżeli sterowanie turbo jest ok to może warto opróżnić kata :gwizdanie:

nie masz nigdzie nieszczelności :?: auto kopci :?:

Opublikowano

to turbo ładuje tylko 400mili bar to praktycznie jak by wcale nie ładowało ja jak pierdnę to mam więcej :polew:

Opublikowano

- uszkodzonymi wezykami podcisnienia - zalecana kontrola

- uszkodzonym zaworem N75

- niedomykajacym sie zaworem upustowym - polecam zapoznac sie z tym tutorialem :

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html

wszsytko zostalo juz napisane ... nic innego sie tutaj nie wymysli ...

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki Koledzy, chwilowo jestem w delegacji więc jeszcze nie zaglądałem. Jak wróce to się tym zajmę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.