Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MOTOSHOW SZCZECIN 12-13 KWIETNIA 2014r - ,, SHOW & SHINE ,, SZANUJ-SIE.PL


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Już małymi krokami zbliża się kolejna impreza motoryzacyjna w regionie Zachodniopomorskim. Targi Motoshow Szczecin a na nich będziecie mogli między innymi zobaczyć kolejną imprezę grupy Szanuj-sie.pl,,Show & Shine,, to pokaz aut po tuningu które walczyć będą o miano najlepszego wśród nich. Ale to nie koniec niespodzianek, oprócz prezentacji aut tuningowanych zobaczycie między innymi klasyczne oldtimery jak i amerykańskie krążowniki i nie tylko…Zapraszamy serdecznie na Międzynarodowe Targi Szczecińskie w dniach 12-13 Kwietnia 2014rWięcej informacji wkrótce!

STRONA INTERNETOWA - Show & Shine Szanuj-sie.pl – Motoshow 11-13 Kwietnia 2014 | Szanuj-sie.pl

FORUM - Szanuj-sie.pl • Zobacz wątek - SHOW & SHINE SZANUJ-SIE.PL - MOTOSHOW 11-13 KWIETNIA 2014

FACEBOOK - https://www.facebook.com/events/574324265989390/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

Jeżeli ktoś już ma chęć może powoli wysyłać zgłoszenia na:

[email protected]

w zgłoszeniu proszę przesłać 3 zdjęcia (Przód, bok, wnętrze) oraz opis auta i modyfikacji

I czekać cierpliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.30 Carefour na struga spotykamy sie z kosiakiem, miloszem i trooky'm i lecimy razem na mts w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to może i ja się pojawię ze swoim dronem... o ile nie będzie problemów z wejściem z nim na imprezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kibel... Mam wyciek płynu wspomagania w okolicach maglownicy. Jeszcze nie wiem gdzie dokładnie cieknie. W sobotę rano ustawiony jestem z mechaniorem by zlokalizować usterkę. Zayekurwabi$cie... mam nadzieje że to nic poważnego i że w niedziele dojadę na targi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...