Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t sedan


Setop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, na tym forum jestem nowy. Od jakiegoś czasu rozglądam się za b7 1.8T. Przeszukałem kilka źródeł i nigdzie nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. czy 1.8t sedan wystepuje w wersji quattro? napewno kombi ale sedana nigdzie nie można znaleźć ... i jeszcze jedno pytanie, czy w b7 quattro to jest napęd stały czy dopinany? mam nadzieję ze otrzymam odpowiedź chociaż w jednym zdaniu gdyż nie znalazłem nigdzie 100% odpowiedzi na moje pytania, z góry dzięki :decayed:

---------- Post dopisany 17-01-2014 at 01:40 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 23:35 ----------

Panowie/Panie, nikt, nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tutaj masz widoczny dowód u naszych sąsiadów zza Odry SPRZEDAM AUDI A4 1.8 T quattro Klimaautomatik Alu elektr. - OGŁOSZENIA HORN-BAD MEINBERG - Autogielda.pl b7 wychodziły 1.8 t tylko w wersji 163 km nie wiem jak tam z awaryjnością tej jednostki ponieważ posiadam silnik avj czyli 150 km który jest brzytwa zero jakichkolwiek problemów i oleju ani ciut nie łyka więc polecam te jednostkę tym bardziej że wydaje mi się że te 13 km więcej to tylko osprzęt więc powinien być również godny polecenia ale tak jak mówię niech się wypowiedzą ci którzy taka jednostke posiadają. Ja mam sedana i na brak miejsca nie narzekam bagażnik jest obszerny , lodówki nim nie weźmiesz ale ze względu na lodówkę nie będę woził pustej przestrzeni no i jest ciszej niż w avancie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, Dracus Ty masz b6, ja chciałem celować w b7 i dołożyć LPG stąd oczywisty wybór silnika 1.8, ponadto turbo daje duże możliwości rozwoju. Znalazłem kiedyś 1 szt sedana, chyba nawet tą co Ty jednak uznałem to za wyjątek potwierdzający regułę, wygląda na to że 1,8 sedan w b7 to biały kruk i trzeba będzie polować w kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepsze do rozwoju to bex to posiada chyba 190 km , ja posiadam avj czyli 150 ale te silniki też chlopaki modza zależy ile chcesz wydac na przeróbke , jak dla mnie to 150 wystarczy do sedana zero klopotów z silnikiem i napedem doskonale współpracuje z lpg i oleju wiadrami nie noszę :polew: nie mógłbym sobie pozwolić na lipny silnik bo trasa pl-nl jest dluuga i awaria by kosztowała.. na autobanie.... autko jest wdzieczne nie katuje go i nie zawiodło mnie :wink: polecam .... Ps nie dawaj za wygrane może warto poszukać mi osobiście sedan bardziej do gustu przypada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać ale jest szansa i to się liczy. Powodzenia.

Szansa jest duża wystarczy wpisać mobile.de i mamy a4 b-7 quarto 1,8 kombi szt.20, a sedan 10szt.

Pozwólcie, że się podepnę i zapytam o sześciobiegową skrzynię biegów, czy wszystkie quattro z silnikiem 1,8 ją mają i czy zdarza się też przy napędzie na jedną oś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA MAM q i jest 6 biegowa silnik bez awarii bez problemowo wszystko, niewiemc zy kolega widzial jakie ceny sa za taki wozek nie wspomne ze wiekszosc to golasy pod 50tys zł podchodza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mobile.de/pl/marka/audi/model/a4/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:audi,mdl:a4,frn:2005-01,frx:2007-12,ccn:1601,ccx:1800,vcg:limousine!estatecar,fwd:true,nha:true/pg:vipcar/173025214.html

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Pierwszy lepszy, lakier troche zmeczony , nie mowie ze okaz do brania ale jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że w B7 nie było silników 190KM. Tylko 163KM. W Q jak najbardziej występują ale w PL rzadko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szło by wyrwać coś za 40tyś, zastanawiam się jednak czy nie zrezygnować z Q na rzecz lepszego wyposażenia i napęd ośka :/

Z tego jak przekonałem się na własnej d*pie :decayed:

Nigdy nie przedkładaj wątpliwych zalet zbędnych gadżetów nad quattro :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. Reszte zawsze mozna dorezac a quattro to quattro... Latwiej bedzie kupic kubelkowe fotele i kiere (na przyklad) niz wsadzac quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...