Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] Polonizacja Navi Plus


miniek77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Arson ja też chcę namiar na tego kogoś co wgrywa polskie menu do navi plus w A4-B5, w okolicach Bytom, Czestochowa , Tarnowskie Góry, a moze ktos inny z kolegów wie.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by tego menu poszukac gdzie na rapidzie i miec ;P

ale wiem ze to jest troche nie fer dla tych co na tym zarabiaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jesli ktos z was jest jeszcze zainteresowany PL Menu do swojej audiczki badz tez innej marki auta to zapraszam do mnie ;-)

wrzucam PL do kazdej audiny RNS-D / RNS-E / MMI. Na indywidualne zamowienie moge zrobic soft z podpisem uzytkownika na poszczegolnych ekranach navi... Wiecej informacji prosze o kontakt ;-)

PL MENU: KRAKÓW oraz Okolice, a takze niektore wersje navi w Warszawie :P ewentualnie jesli bedzie duzo zainteresowanych na jakims spocie mozemy to zrobic w innych miastach ;-)

wiecej na moich aukcjach: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4576642

tel: 601-835-802

GG: 4255193

www.nawigacjakrakow.pl - stronka jescze w budowie :P

info tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69194.0.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanie mam nawigację między zegarami i nie wiem o co tam chodzi podobno trzeba jakąś płytkę wrzucić do urządzenia w schowku bagażnika,no i jeszcze żeby to gadało zrozumiale,no i jeszcze jadna sprawa na wyświetlaczu podczas jazdy mam tylko wskazania : temperatury,ilości kilometrów do przejechania i nazwę stacji,czy niemożna i jak przestawić :średnie spalanie ,bieżące spalanie itd.bardzo proszę o podpowiedzi,może jakaś instrukcja do tego wyświetlacza/między fotelami jest jest pulpit do tego pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...